reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Vila, to co się nie chwalisz nowym autkiem? Dla wielu auto to prawie jak członek rodziny. Raportuj i to już;-)
Śmigamy na PFRON na Wodociągową, ale nim się dostaliśmy do tego projektu jeździłam z małym do Stajni Zawada, to była wyprawa lasem na rowerze:-) 45 minut drogi w jedną stronę by pół godziny pojeździc i pokarmic marchewką
 
reklama
bry ;-)

to ja już teraz wiem czemu w dzień taka cisza tu panuje...nocne marki z Opolanek :-)
ja też wystawiałam aukcje ale tylko do 1:00 w nocy :-D

saly ;-) zastanawiałam się czy do Ciebie nie zadzwonić ale stwierdziłam, że jak chorawa jesteś to... w każdym raziem kosmitę mam ze sobą w pracy więc jak coś to daj znaka - zejdę na dół :tak:
 
Melduję, że nocy marrek poszedł spać o 3:30 - normalnie nowy rekord :confused2: Głupol ze mnie.
Teraz trzeba lecieć szybko po śniadanie, póki młodzież spokojnie zjamuje się sobą, tzn. swoim ulubioneym kwiatkiem...

saly na chwalę się przecież - dla mnie auto to środek transportu. I kropka.
A decyzja poszła szybko, bo juz wcześniej mieliśmy autko na oku od znajomych M, tylko potem oni czekali na nowe auto i wszystko było pod znakiem zapytania, ale potem oni znaleźli, co potrzebowali i poszło raz dwa - dokładnie tydzień temu zostaliśmy waścicielami 14-letniej vectry silnik 1,6 benzyna, kolor granatowy.
Po rozklekotanej skodzie, tudzież dziadkowym unie 900 różnica jest oczywiście kolosalna :-)
A na Wodociągowej to jeździcie u Nowaka zapewne - dobrze go znam. Jest tam może czasami Robert - taki wysoki, szczupły gość?
 
Sie witam:)

Saly-Ty mi kobito napisz jak mam kupić cosik z Twojej aukcji jeśli nie mam konta na all:/

My chorobowo-od wczoraj ja się męczę z jelitówką,a dzisiaj i A.do kompletu,więc Doriana wygoniliśmy do dziadzia:/ a najgorsze,że jutro mam robić za fotografa na ślubie:/

Pozytyw taki-zdzwonili z Almy w sprawie pracy -rozmowa we wtorek :)
 
Vila, ja poszłam spać o 3.00 a o 5.15 Antonio zadreptał do mnie w wyjątkowo podłym nastroju:baffled: Czy Ty też dziś nie ogarniasz co się wokół Ciebie dzieje??

Madzialena, piszesz co Ci podoba- ja zdejmuję aukcję z allegro, jeśli chcesz przyjeżdżasz po to, jeśli nie to Ci wysyłam. Jedyny minus: musisz pieniążki wysłać na subkonto Antosia, bo inaczej nam Pan Prokurator może zastukać za ciemne interesy ( na całe 5 złotych:-)).
A jak Ty masz umiejętności do fotografowania to może się przy jakimś studiu zatrudnisz albo będziesz dorabiać sesjami? Jak ktoś ma dobre oko i ciekawy pomysł na aranżacje to można z tego nawet niezłą kasę wyciągnąć tylko trzeba miec dobry sprzęt foto...

Rubi, ja nie dzwoniłam bo jak się usypaliśmy to było po 22, a i po prawdzie wystawiałam aukcje e wyjątkowej cichości bo junior spał jak zając pod miedzą. Podskoczę do Ciebie po 14, może być?
 
Zaraz będę kombinować o co tam chodzi:? w tym all

Saly-musiałabym właśnie na ten sprzęt najpierw nazbierać:/ a jak Ty w Opolu mieszkasz to się może na kawencję umówimy i handel uskutecznimy ? a na subkonto wtedy z normalnego sie przeleje
 
Madzialena ;-) a czemu się nie zarejestrujesz na allegro? przecież to nic nie kosztuje ;-)
co do Almy to życzę powodzenia ;-) codziennie koło Solarisa przechodzę więc będę Cię nawiedzać ;-)
no i z saly to Wy prawie sąsiadkami jesteście ;-) ino tory i kilka chałup Was dzieli :-)
 
reklama
Madzialena, obczaj tą opcję niezarejstrowanych zakupów na allegro. A jak Cię to przeraża to zrobimy sprzedaż poza aukcją, choć jak mnie ktoś podkabluje do allegro to się zemszczę okrutnie- a mściwy góralski karzeł jestem:-D

Madzielena to gdzie Ty mieszkasz? Jak rzeczywiście rzut beretem, albo dwa ruchy rowerem to uda mi się wyrwać :-). Bo ja generalnie to mam wychodne tylko wieczorową porą co 2 dni, ale może uda nam się ustawić na kawę:tak:

Rubi, przybędę na pewno przed fajrantem, niech ino pan małżonek mnie zmieni na dyżurze przy małym- a pojechał kopić barierkę do łóżka, więc nie wiem czy podoła tak skomplikowanej misji:-D
 
Do góry