reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

po cesarce....

reklama
Ela no to możesz nosić bikini:-Dmojej koleżance zrobili takie do pępka do tego zrobł jej się paskudny bliznowiec bordowy cały czas.
 
no właśnie ciekawe czy ten wałeczek się wchłonie? moja mama miała operacje na mięśniaki, ale szew był identyko i ta bułeczka nad nim się nie wchłonęła... trzeba będzie nosić pewnie jakieś majty obciskające albo pas. Ale z tego co wiem to też dopiero po jakimś czasie. Macie jakieś może ćwiczonka na tę bulwę paskudniastą????
 
no właśnie ciekawe czy ten wałeczek się wchłonie? moja mama miała operacje na mięśniaki, ale szew był identyko i ta bułeczka nad nim się nie wchłonęła... trzeba będzie nosić pewnie jakieś majty obciskające albo pas. Ale z tego co wiem to też dopiero po jakimś czasie. Macie jakieś może ćwiczonka na tę bulwę paskudniastą????
Dziewczyny, ale z tym wałeczkiem to chodzi wam o tłuszczyk brzuszkowy, czy zgrubienie blizny takie po szwie? Bo jeśli to zgrubienie po szwie to po prostu trzeba cierpliwie rozmasowywać codziennie cepanem, koliste ruchy wzdłuż blizny, aż bedzie porządnie czerwone i rozgrzane. A jeśli chodzi o tłuszczyk, no to po prostu ćwiczyć mięsionka brzuszka... ale ze mnie mądrala- sama się nie mogę zmusić do ćwiczenia :-D
 
To bułka tłuszczykowa... ćwiczenia... ehhhh.... żeby mi się chciało, tak jak mi się nie chce..... może macie jakieś konkretne ciekawe ćwiczonka. czy tylko brzuszki... ?? dziewczyny byłyście już u gin?????
 
reklama
Xandii to to zgrubienie pod blizna samo sie nie zniknie? ale chyba smarowac mozna dopiero jak sie calkowicie zagoi tak? tylko kurcze skad mam wiedziec czy to juz jest zagojone... :-(

Seyen ja juz bylam u gina 2 tygodnie po porodzie ale mialam cc
 
Do góry