reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków

pokazałabym wam fotkę mojej małej po urodzeniu,ale nie mam jej na kompie,zresztą byście się przeraziły widząc takiego maluszka ;)
 
reklama
Edysiek Ty na ryby jezdzisz ?:szok: jestem pelna podziwu bo dla mnie to nuda :sorry: jak bylam mala to z tata jezdzilam ale tylko z racji tego ze zawsze kupowala mi chrupki , lizaki , cukierki a sporotem jak wracalismy to na lody :-)

Umi cena jak cena byle dalo sie go zjesc :-p to Ty zawsze w zimie na obcasach chodzic ?

Femme ja Ci dam Pania :-p
 
polna tak, tej zimy cztery razy ubrałam buty na płaskim i 4 razy sie w nich wygrzmociłam, bo była zbyt pewna siebie ze gleby nie zalicze... Nie patrzylam gdzie ide wlazła na lód i gleba murowana... a tak na obcasach uwazam i patrze pod nogi. Poza tym obcasy i sie czasem wbija w snieg i noga nie podjedzie a na płaskich jak na nartach
 
Umi odwazna Jestes , ja jak raz poszlam do kosciola w obcasach to do domu wrocilam na plaskich :-D :-) i dlatego teraz wole miec plaskie a kupuje zazwyczaj takie zeby podeszwa nie byla plaska tylko miala jakies zgrubienia - oile wiesz o co mi chodzi !!
zreszta ja jestem wysoka i zle sie czuje jak ubiore szpilki i widze tylko glowy ludzi z lupiezem w kosciele :-D
 
No podłogi pomyte z grubsza ogarnięte :-) kurde i pranie się zrobiło muszę iść wyjąć :dry: :-p

EDYSIEK - no czasami tak jest nie z wszystkimi się dogadujemy :-p szkoda że tak padło akurat na szwagierkę jeszcze mieszkacie pod jednym dachem fajnie by było jak byście mogły się spotykać na kawkę i mogły o czymś gadać i się nie zanudzić :-D :-p

POLNA - Edysiek jeździ na ryby ale nie łowi tylko grilluje z drugą żoną :-D :-p z tego co ja zrozumiałam ;-) ile ty masz cm ?
 
O widzę,że dyskusja o butach :-D Ja to jestem mega kaleka,więc potrafię zaliczyć glebę w każdym obuwiu :-D:-D Jednak preferuje te bardziej na płaski bo na szpilkach mam wrażenie jakby miały się zarz połamać :-D
 
Femme :tak:
Te nasze wypady na ryby to są z reguły 2-3 dniowe, taki weekend na łonie natury. A, że ja jestem typem samotnika to mi odpowiada taki wypoczynek. Chociaż ostatnio towarzystwa nie brakuję, więc nie ma czasu się nudzić. Zresztą teraz chłopaki tak łapią ryby, że wędki stoją na stojaku i mają sygnalizatory i jak ryba bierze to piszczą. Więc w międzyczasie można grilować, piwkować i takie tam ;-)
Moja Angelika na szczęście nie narzeka i na razie lubi z nami jeździć. Tylko wiadomo z dzieckiem dużo, rzeczy trzeba zabrać ze sobą. Ledwo co się mieścimy do auta, dlatego chcemy w tym roku kupić większe (duuużo). No więc weźmiemy kredyt i znowu będzie wymówka, że to nie pora na kolejne dziecko :-D
 
Femme mam 172 , niektore informacje mowia ze 174 :-D

Edysiek ah takie buty , myslalam ze Ty z kolezanka lowisz :szok::-D i mowisz ze Wy tak pod chmurka spicie ?
ja to namiot tylko w pokoju rozkladam :-)
 
Nasz namiot ma gdzieś 4x5 metrów, więc do pokoju się nie nadaje :-D Dwie sypialnie, (2 i 3 osobowa) i duuuży przedsionek, Zdarzało się nam już w 8 osób siedzieć w środku jak padało.
 
reklama
polna to ty wcale taka wysoka nie jesteś, zaledwie 4 cm wyzsza jesteś a tak sie panoszysz:-D:-p ja mam 170 z włosami wwiec tylko 2 cm mi do ciebie brakuje:cool:. Wiem o jakie ci buty chodzi bo ja tez tylko takie preferuje i własnie w takich wygrzoociłam sie 4 razy:-p

Edysiek ja cie podziwiam a jak wy sie tam czeszecie? Macie cos zeby podłaczyc prostownice? Mnie zawsze namioty przerażały:-D
lolkak cudną masz niunie w suwaczku napatrzeć sie na ajke nie mogę, aniołek dosłownie:-p

Femme pisze o praniu a ja zapomniałam swojego w sobote wyjąć... no cóz starość nie radość
 
Do góry