reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków

gimpelka witaj!

umi nie bądź taka zobacz jak Kacperek Ci daję do zrozumienia że chciałby rodzeństwo,kochany juz im nawet ciuszki szykuje
 
reklama
justyś No to dla tego za rok do przedszkola pójdzie:-D. Odechce mu sie rodzeństwa:-), a i ja jakoś nie jestem pozytywnie nastawiona do drugiego dziecka jakoś za duzo mam przejść z tym jednym, a co dopiero z drugim by było. Istnieje ozliwosc ze dziecko urodziłoby sie znowu z wada ukłau moczowego a wtedy to bym psychicznie wysiadła
 
Ja kocham namioty, w ciąży ostatni raz bylismy pod namiotami, a z Julką to za szybko na pewno się nie zdecydujemy.


Gimpelka, Justyś witamy :-)

No właśnie istnieje sposób żeby jakoś "powiększyć" :-D sprane ciuchy? dodam że próbowałam rozciągać i nic nie dało :-D


Umi agentko! :-D:-D ja CI przypomnę żebyś to pranie wyjęła bo do reszty zakiśnie :-D
 
Ja już posprzątałam zdjęcia ciuszków porobiłam obiad zjadłam :-p i teraz wykłócam się z Niną że nie będzie oglądać bajek póki co bo ona by najchętniej cały dzień tv miała włączony nawet jak nie ogląda to grać musi :baffled: no zwariowała :sorry:


POLNA - mam ale ich nie widać :-p :-p

UMI - :-D ty to niezła jesteś :-p ...a z tym praniem to chyba powinnaś raz jeszcze zrobić bo teraz to już pewnie śmierdzi :-p

JUSTYŚ - jaka interpretacja prania Kacpra ty może psychologiem powinnaś być :-D :-p ja bym na to nie wpadła a to ma sens :-D :-p

GIMPELKA - witamy ;-) skąd taki nick ? :-)




::::Ktoś zainteresowany ciuszkami dla dziewczynki rozmiar 86-92 ??? :::::
 
Femme a wlasnie , gdzie kupowalas ta opaske Ninki - swietna jest bo szeroka :tak:

Gimpelka witaj , nick kojarzy mi sie z cympalkami :-D

Justys :-D :-D
 
POLNA - u nas w mieście w sklepiku ale teraz kupiłam też prawie taką szeroką w H&M ;-) nie wiem czy u was jest świat dziecka bo też widziałam ;-)
 
Femme musze sie porozgladac bo na allegro sa ciut za drogie a wydaje mi sie ze w sklepie kupie taniej !! a Ona jest zakladana czy wiazana ?
 
A o jaką Ci konkretnie chodzi tą różową ? :-p zakładana i za 5zł kupiłam :-p a zieloną za 3zł :-p ale jest węższa ;-)
 
Jestem.
mialam dla was taka duza wiadomosc. kazdej odp byla przygotowana do wyslania i bach tata przyjechal to tu to tam nadeszla godz pojscia do spzitala po wypis i do lekarza i zapomnialm wyslac a wyl. kompa.

femme juz pisze o nadanie ci uprawnien. gratuluje :-)
 
reklama
Do góry