reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pokoik dla dzidziusia

katarzyna-joanna

styczniowa mama 2008
Dołączył(a)
12 Wrzesień 2007
Postów
467
:-)czy planujecie juz urzadzanie pokoiku dla dzidziusia?jakie macie pomysly? bo my z mezem wlasnie sie nad tym zastanawiamy:jakie dac mebelki , jak pomalowac czy moze lepiej tapeta?piszcie co wy myslicie na ten temat i jakie macie pomysly.:tak:

 
reklama
Nasz remont trwa już stanowczo za długo, ale to dlatego że Mążuś wszystko robi sam w przerwach od pracy (specjaliści są teraz drodzy i roszczeniowi a nie zawsze dobrzy):rofl2:
Dziewczyny - Styczniówki mają już chyba dość remontów - większość ma syndrom wicia gniazda;-):-)
My mamy tak nierówne ściany, że chcemy tapetować, tylko sufit wygipsujemy. Kolory: jasno-zielony z liliowym fioletem (trochę wpadającym w róż). Zaczęliśmy nie znając płci, ale teraz wiadomo że chłopiec - mam nadzieję że mu się spodoba.:cool2:
 
My jeszcze nieznamy plci.dopiero zaczniemy remont bo mężuś tez sam musi wszystko zrobic. zreszta caly dom remontowal sam.problem w tym ze on pracuje po calych dniach i musi robic wszystko na raty. myslimy pomalowac pokoik na cytrynke , na sufit damy kasetony.zastanawiamy sie jeszcze nad mebelkami.:-)
 
My mamy juz mebelki do pokoiku i w zasadzie moglabym zaczac go urzadzac, ale pokoik jest w kolorze lososiowo-rozowym i nijak nam to nie pasuje do plci dzidzia. Musimy przemalowac,czym zajmie sie mezus. Myslimy o blekitnym lub bezowym. Pokoik nie jest zbyt duzy dlatego musimy wybrac cieply odcien. A pozniej to juz tylko wszystko poustawiac i udekorowac
Acha mebelki sa bialo-bezowe. Mam nadzieje ze nam to sprawnie pjdzie bo mezus mysli ze ma jeszcze duzo czasu:-D Tak tak:tak::-D
 
My zaczeliśmy remont zanim było wiadomo że to będzie córcia i na wszelki wypadek pomalowaliśmy ściany na biało.:-)
Teraz gdy mam dużo czasu zmieniam zdanie co 5 minut a to tapeta a to może z szablony jakieś motywy wymalować:eek:. Jedyne co wydaje mi się na pewno to gwiazdki fluorescencyjne na suficie :tak:
 
My mamy male mieszkanie więc Oliwier będzie mial z nami pokoik jak na razie.Ściany są takie jasne filetowe, jak widać na zdjęciu z brzuszkiem w galkerii brzuszkoow a mebelki jasne.Zrobię jakieś wzorki na ścianie nad łóżeczkiem i juz.
A co do gwiazdek fluoresencyjnych to czytałam gdzieś że się nie zaleca do pkoiku dziecięcego bo są szkodliwe
 
A nasz synuś (Kubuś?? :) ) będzie na razie w pokoiku z nami, a jak troszkę podrośnie, to przeniesie się do pokoiku swojej starszej siostrzyczki :) Nie duży ale jakoś poradzimy sobie :)
 
Adusia będzie z nami w sypialni mieszkać, bo niestety mamy za mało pokoi ^^ Oczywiście, będziemy pokoik przerabiać. Jeśli chodzi o ściany, to chcemy zrobić coś w tym stylu:
foto_4.jpg
 
Agnie pokoik ładniutki , taki gustowny i tapeta nie jakaś rażąca.:tak:

ja jeszcze o ,pokoiku nie myślę, bo nie mogę na poddasze wejść, jak będą schody to dopiero.
Zresztą pierwszy rok dzidzia i tak będzie spała w sypialni z nami. a pokoik urządzam w ciepłych odcieniach żółtego.Pościel wybrana. :tak:Dodatki w komplecie to troszkę mocniejszy kolor na ściany dam, żeby uwydatnić jasność mojego Aniołka :-)
Na razie zadowalam się przemeblowaniem salonu + kuchnia i jadalnia. W kuchni to jeszcze nie wiem z czym to ugryźć. Bo meble mamy nowe, ale muszę dorobić wyspę z barkiem na wino i takie tam. No i jadalnia, gdzie lepiej stół postawić i jakie dodatki na ścianach uh....
ale roboty czeka każdą z nas:tak::tak:
 
reklama
moja mała będzie poszkodowana Mały pokoik zostawiam Piotrusiowi a my będziemy w trójkę w dużym Ale to tylko do czerwca potem do Hol a tam jest większy dom
 
Do góry