reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pokoj dla bobaska

nasz maluszek bedzie z nami w pokoju cały czas bo mamy tylko jeden pokój i my mamy kolorek ścian taki delikatny pomarańcz z ecri:)
 
reklama
hefi widzę że podobnie jak my masz pokój bardziej długi niż szeroki:(
Ja nie mam zupełnie koncepcji jak takie coś można zagospodarować... Szczególnie że mam przejście na balkon:(
 
hefi widzę że podobnie jak my masz pokój bardziej długi niż szeroki:(
Ja nie mam zupełnie koncepcji jak takie coś można zagospodarować... Szczególnie że mam przejście na balkon:(

No właśnie my też mamy przejście na balkon ale nie będziemy z niego korzystać bo tam stoi łóżko nasze. Na szczęście z drugiego pokoju też jest wyjście więc mamy problem z głowy :)
 
Widzę kochane, że macie już dużo...

Ja na razie skończyłam remont kuchni i sypialni, teraz zabieramy się za pokój naszej Księżniczki, mam już kupione do niego łóżko (przez jakiś czas będziemy spali z nią w pokoju), łóżeczko czeka w garażu u mamy, bo dostaliśmy od koleżanki.
Mebelki nasza księżniczka będzie miała, te co mieliśmy wcześniej w pokoju, ale trochę je poprzerabiam. Dzisiaj już zakupiłam część niezbędnych materiałów. Jutro reszta. W weekend malowanie, potem te mebelki i przywiezienie łóżeczka...
Ciuszki, które kupiłam i dostałam są u mamy, tam w maju jadę wszystkie poprać a potem przywiozę do siebie i będziemy czekali...

Kolory w jakie uderzam to brązy, beże i kremy, jak się Księżniczce znudzi to zrobimy jej tak jak będzie chciała :-)
 
Hefi pozazdrościłam Ci tego pokoiku i stwierdziłam że też zrobimy małej pokoik.
Mniej więcej coś takiego mi strasznie wpadło w oko:
Duże zdjęcie
Mój mąż już się też nakręcił, więc pora zrobić porządek w drugim pokoju i jak tylko skończę pisać pracę to wywozimy biurko z tamtego pokoju, żeby zrobić więcej miejsca dla niuni:)
Tylko kolor jaki mamy w pokoju to morela;)
 
:) super!! Ja też widziałam to zdjęcie jak zaczynaliśmy kombinować z małej pokoikiem.
Co do pierwotnego koloru u nas na ścianie to też mieliśmy chyba morelę (albo jakiś pomarańczowy którego nazwy nie pamiętam ;) ). Kupujcie farby lateksowe bo ładnie kryją i są zmywalne. Mój mąż malował 2 razy i efekt wyszedł super. Tylko bierzecie kolory o ton lub dwa jaśniejsze niż chcecie :)
 
:) super!! Ja też widziałam to zdjęcie jak zaczynaliśmy kombinować z małej pokoikiem.
Co do pierwotnego koloru u nas na ścianie to też mieliśmy chyba morelę (albo jakiś pomarańczowy którego nazwy nie pamiętam ;) ). Kupujcie farby lateksowe bo ładnie kryją i są zmywalne. Mój mąż malował 2 razy i efekt wyszedł super. Tylko bierzecie kolory o ton lub dwa jaśniejsze niż chcecie :)

NO niestety my malować nie będziemy:( Malowaliśmy w zeszłe wakacje, jak by mój mąż się dowiedział że teraz bym chciała różowe ściany to byłoby ze mną kiepsko... zważywszy na to że na jednej ścianie mamy strukturę:)
Ale też mu się spodobał ten pasek więc już tylko go kupować, do tego naklejki, firaneczki i będzie pokój:)
Tak więc może się okazać że z moich planów że mała będzie z nami w pokoju nic nie wyjdzie i to ja będę musiała z małą spać w drugim pokoju:(
 
W sumie wiesz teraz są takie dodatki że z pokoju można zrobić cudo :)
My malowaliśmy 3 lata temu jak się wprowadzaliśmy (mieszkanko było w stanie deweloperskim) teraz stwierdziliśmy że i tak musimy pokój odświeżyć.
Tutaj są ciekawe niektóre pomysły: Pok
 
reklama
Na początku mała będzie z nami w salonie, a nasz pokój pracy, czytaj komputerowy:-D zamieniamy na pokój dla niej w którym będzie póżniej, ściany już pomalowane na kolor słoneczny, gwiazdki na suficie tez już są:-D, pozostaje mi kupić komodę i inne dodatki na ściany
 
Do góry