reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pokoj dla bobaska

U nas mała będzie z nami w sypialni na początku, będzie spała w kołysce, a potem z Patrykiem w pokoju, kupimy już takie większe łóżeczko, które da się przerobić na łóżko, będą razem przynajmniej dopóki nie będą za duzi,żeby razem mieszkać. a potem ich rozdzielimy niestety kosztem sypialni, ale to jeszcze trochę czasu.
 
reklama
IMG_0038.jpgIMG_0042.jpgIMG_0044.jpgWitam was - mam nadzieje ze mnie przygarniecie :).
Nasza niunia na poczatek te bedzie spala z nami w sypialni ale juz ma swoj pokoik przyszykowany.
 
wkońcu pokoik skończony to właściwie remont calego domku ciagna sie od listopada. Teraz możemy poodpoczywac tylko jeszcze okna by sie przydało umyć.
 

Załączniki

  • pokuj 013.jpg
    pokuj 013.jpg
    11,6 KB · Wyświetleń: 183
  • pokuj 011.jpg
    pokuj 011.jpg
    15,3 KB · Wyświetleń: 191
  • pokuj 007.jpg
    pokuj 007.jpg
    16 KB · Wyświetleń: 192
  • pokuj 008.jpg
    pokuj 008.jpg
    14,2 KB · Wyświetleń: 187
  • pokuj 012.jpg
    pokuj 012.jpg
    14 KB · Wyświetleń: 170
  • pokuj 009.jpg
    pokuj 009.jpg
    13,4 KB · Wyświetleń: 177
  • pokuj 014.jpg
    pokuj 014.jpg
    17,7 KB · Wyświetleń: 177
  • pokuj 006.jpg
    pokuj 006.jpg
    14,1 KB · Wyświetleń: 182
  • pokuj 010.jpg
    pokuj 010.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 162
  • pokuj 001.jpg
    pokuj 001.jpg
    15,1 KB · Wyświetleń: 174
wkońcu pokoik skończony to właściwie remont calego domku ciagna sie od listopada. Teraz możemy poodpoczywac tylko jeszcze okna by sie przydało umyć.
No bardzo ładnie, teraz tylko czekać na maluszka. Najlepsze są ciuszki w szafie od najmniejszego do największego - jak słodko:):):)
 
Piękne te wasze pokoiki;-) Takie słodziutkie wszystko malutkie:tak:
Ta szafa mnie też rozwaliła:-)
 
wkońcu pokoik skończony to właściwie remont calego domku ciagna sie od listopada. Teraz możemy poodpoczywac tylko jeszcze okna by sie przydało umyć.

rozumiem,ze jest male prawdopodobienstwo corki??:) ja sie tylko na niebiesko nie okupowalam,bo roznie to u mnie moze byc...ale pokoik rewelacja:)
 
Iwona sliczny pokoik , cudo widzę :-)

Fajnie macie,ze mozecie osobno urzadzic pokoik dla dziecka, ja musze w swoim głownym miec łozeczko :/
 
Sliczne pokoje tworzycie, my tez niestety nie mozemy sobie pozwolic na razie na osobny pokoj dla malucha, dlatego niewiele bedzie w nim zmieniane, iwona "niebiesko mi" jak na twoje zdjecia patrze i te ciuszki w szafie: slodkie :-D:-D
 
dziewczyny jak ptaszek odleci to mąż zmieni na różowy kolor jeszcze zostało troche farby z córci pokoju ale lekarz potwierdza za kazdym razem bo mały lubi juz lezec jajkami do góry. Malowaliśmy cały dom od listopada bo maż malował po pracy jakby miał przemalawywać chyba by sie wsciekł, bo tak mu na wymyslałam ze w kazdym pokoju mam po dwa kolory i on na pedzle juz nie moze patrzec. :-D dlatego go kocham
 
reklama
No i najdejszla ta wiekopomna chwila, kiedy i ja po wygrzebaniu aparatu z samochodu postanowiłam uwiecznić nasze (moje i małża) wyroby stolarskie i je Wam tu zaprezentować. Oto więc i one - Jagowe mebelki hand-made (no oczywiście tyczy się to tylko ich wykończenia...) ;-)
DSCF6282.jpgDSCF6292.jpgDSCF6280.jpgDSCF6290.jpgDSCF6279.jpgDSCF6281.jpgDSCF6283.jpgDSCF6284.jpg
 
Do góry