reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pokoj dla bobaska

reklama
Dziewczyny superaśne macie te pokoiki :-)

Zdec duzy macie pokoik dla Waszej królewny jak na ten metraż mieszkania o którym pisałaś-ja tez mam 38 metrów mieszkanie ale pokoik dla dzieci mam mały :-(
 
Mam kuchnię i łazienkę bardzo małą (w sumie z 9m2), do tego korytarzyk ciasny i długi(może 3m2), dlatego pokoje nie są takie najmniejsze. No i jeszcze balkonik ( z 2m2) Chociaż też wiadomo wszystko zależy od ich urządzenia. My akurat stawiamy na minimalizm w tej kwestii i np u nas w salono-sypialni, mamy tylko: łóżko, komodę, stolik na telewizor, stoliczek i szafę wnękową.
 
Zdec pokoik bajkowo się prezentuje i faktycznie sprawia wrażenie dość sporego:)
Czarna wiedzmo bardzo ciekawy i oryginalny pomysł z wystrojem, masz smykałkę artystyczną:)
 
czarna wiedzmo ja chetnie przejde przyspieszony kurs tych zdobien
kupujemy komode z ikei i trzeba ja czyms rozweselic, takie kwiatuszki mi sie bardzo widza, ciekawe czy Jaskowi tez przypadna do gustu
jak nie, to wezme ja sobie pozniej do sypialni a jemu nakleje pirata;-)
 
reklama
Mam kuchnię i łazienkę bardzo małą (w sumie z 9m2), do tego korytarzyk ciasny i długi(może 3m2), dlatego pokoje nie są takie najmniejsze. No i jeszcze balkonik ( z 2m2) Chociaż też wiadomo wszystko zależy od ich urządzenia. My akurat stawiamy na minimalizm w tej kwestii i np u nas w salono-sypialni, mamy tylko: łóżko, komodę, stolik na telewizor, stoliczek i szafę wnękową.

A widzisz u mnie znowu jest "spora" kuchnia-7,28 m2 i łazienka i przedpokój-oba po ok5,5 m2 :baffled:
No ale ciesze sie ze jestem u siebie.
Jak to mówia małe ciasne ale własne :-D:-D:-D

Mieszkanko macie urzadzone bardzo w stylu mojego meza,on uwielbia minimalizm we wnetrzach :-D
 
Do góry