reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POŁÓG

Duralex chodzi Ci o tzw. "odchody poporodowe"? Ja miałam cc i chyba właśnie finiszuję :) Czyli trwało to 4 tygodnie!
 
reklama
No właśnie a ja 9 dzien po cc i te "odchody" obserwuję tylko jak pójdę do kibelka po załatwieniu się.. podpaski przestały mi sie brudzić :-[
 
Duralex miałam podobnie w szpitalu, po kilku dniach prawie nic nie wydalało się, podkłady odłożyłam głęboko do torby, zaczęłam nosić zwykłe podpaski i ... nagle patrzę a ja mam plamę na łóżku ;D ;D

Poczekaj poobserwuj, wg mnie to jest chwilowy zastój! (Kiedyś miałam identycznie po zabiegu łyżeczkowania i teraz po cc ;))
 
Bo nie wiem czy mam dzwonić do gina czy co.. bo właśnie słyszałam, że to powinno trwać około miesiąca a ja osiem dni .. i tyle co kot napłakał... ale trochę mnie uspokoiłaś..
 
Poczekaj przez weekend, jeśli nadal nic nie będzie, to w poniedziałek dzwoń do gina! Ja bym tak zrobiła.
 
Kaszu - jak tam Twoje szwy? Wyobraż sobie, że wczoraj nie wiem skąd on się wziął bo podobno wszystkie mi ściągnęli, wypadł mi jeszcze jeden szew !!! Dobrze, że o jego istnieniu nie wiedziałam bo strasznie bym się martwiła. A na ściągnięcie go na pewno bym się nie zdecydowała :-D
 
Magdusiek - miałam szwy rozpuszczalne, ale trzeba było wyciągnąć ich końcówki. Byłam u gina jakiś czas temu no ale jak się wczoraj okazało, któryś głębiej osadzony musiała ominąć :-) Na szczęście jakoś wydostał się na zewnątrz. Ładny supełek znalazł się w mojej bieliźnie :-D
 
reklama
Do góry