reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Pomysły na... Dzień Taty :)

ivka76

Fanka BB :)
Miasto
Wrocław ul. Poleska
Rozwiązania
0
Pochwalmy się co też planujemy na Dzień Taty ...

My zamówiliśmy dla naszego Taty koszulkę z fotką Szymusia i napisem "Szymuś Tatusia" :)

reklama
A

azik

Gość
no poptrzcie narzekamy na tych naszych mężczyzn że tak mało sa tatusiami - ale o ich swięcei chcemy pamiętać

cóż, te kobiety ::)

pytia

Rozwiązania
0
My zamówiliśmy kubek ze zdjęciem Jasia i napisem "Mój tatuś jest wspaniały". Właśnie czekamy na przesyłkę.

anian

Rozwiązania
0
My mamy body z napisem Kocham mojego tatunia i podpisane Patrycja. Jeszcze muszę tylko je wyprać, żeby Mała wyskoczyła w piątek w tym bodziaku ;D

kaśka76

Rozwiązania
0
my mamy już bluzę z napisem kocham mojego tatę a tata kocha mnie. bedzie karteczka ładna i cosik jeszcze.

aqua1-23

Mama Marcowa 06` Wrześniowe mamy'08
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
0
Nam dzisiaj przyszedł kubeczek ze zdjęciem i napisem Od Kubusia dla tatusia. Bardzo fajny gadżet. Mamy też koszulkę i spodenki z napisem jestem słoneczkiem mojego taty ;-) szykujemy się na pt ;D

koga

Mama Maksa i Julka
Rozwiązania
0
ja też kubek ze zdjęciem zamówię :)

ale mam większy problem - niedługo 30 urodziny tatusia! - co kupić?

reklama

iwosz

Czerwcowa mama'08
Rozwiązania
0
my mamy koszulakę a la Superman z napisem "Super tata"

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania