reklama
  1. Uwaga. Jedna z BB Mamuś potrzebuje pomocy. Chodzi o życie jej córeczki Możesz pomóc? Zrób to teraz! Dziękuję

Test gier i zabawek dla dzieci! Tylko kilka dni zbieramy zgłoszenia, więc galopem się zgłaszajcie!

Urodziłaś w październiku? Koniecznie zrób pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.11 czekamy na październikowe maluszki!

Zamknij powiadomienie

Pomysły na... Dzień Taty :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2006r.' rozpoczęty przez ivka76, 20 Czerwiec 2006.

1. lolcia81

lolcia81 Podwójna szczęśliwa mama!

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dla mojego M od Mateosia zamówiłam gliniany kubek na allegro z napisem "Dla najlepszego Taty na świecie", a dla mojego taty z napisem "Kubek herbaty na święto Taty".

2. anian

anian Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A ja w imieniu Patrycji kupiłam płytę "Pośpiewaj mi tato":-)

3. reklama
  4. ivka76

ivka76 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Nasz tata dostał chyba najbardziej niezwykły prezent z możliwych... dzisiaj Szymonek zaczął chodzić!!!

5. marjooo

marjooo

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja ojcu co roku kupuję koszulki na dzień taty. Genialnie to wygląda jako dodatek do innego prezentu. On akurat bardzo lubi takie śmieszne rzeczy więc problem mam z głowy :)

6. chances

chances Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Również jestem zdania,że koszulka może być fajnym pomysłem na dzien ojca. Szczególnie,że jest to coś przydatnego i coś co się przyda tacie . A nie kolejny gadżet, który jedynie będzie się kurzył na półkach.... proponowałabym kupić na przykład taką:
    Można taka kupić w sklepie Megakoszulki. Koszulki w sklepie są naprawdę dobrej jakosci. Wiem bo sama kilka razy tam zamawiałam ciuszki na prezent

Ostatnia edycja: 3 Lipiec 2016
  7. RuizaO

RuizaO

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    My kupujemy sprzęt, konkretnie odtwarzacz blu-ray z Audio Świata (sklep online) bo stare dvd taty odmawia posłuszeństwa. Składamy się z rodzeństwem. Praktyczne prezenty są najlepsze.

8. aga1993

aga1993 Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja na Dzień Mamy nie dostałam nic, także w tym roku się odwdzięczę i też nic nie dostanie :p

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

9. FadeKa

FadeKa Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja w tym roku chyba kupię zegarek JK, bo akurat stary się zepsuł więc idealna okazja :p

10. reklama

Poleć forum