reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomysły na świąteczne prezenty

reklama
kostkę już oglądałam kiedyś chyba na allegro - fajna:tak:
jeździk muzyczny? chyba podpowiem teściowej;-)
grający nocnik? nie, dziękuję:no: znam efekty grających nocników - odwrotne do zamierzonych (już w kilku przypadkach):szok:
 
Fajny wątek:tak::-)
Ja dostaję oczopląsu jak wchodzę do sklepu z zabawkami:-D, u tu przynajmniej na spokojnie mogę sobie pooglądąć Wasze propozycje.:happy:

(jak rozgryzę wklejanie linków, też coś dorzucę:-D)
 
to ja powklejam linki do zabawek, które mi się podobają:tak: (ale tylko zabawki, nadal nie mogę przeboleć cen:wściekła/y:)
PILKA INTERAKTYWNA TINY LOVE PAKA I WYSYLK GRATIS@ (267194865) - Aukcje internetowe Allegro
KARUZELA NA WANNĘ - SASSY (267009019) - Aukcje internetowe Allegro
*BK* FISHER PRICE - PIANINKO A KU KU NOWOŚĆ (264133224) - Aukcje internetowe Allegro



a już w późniejszym czasie, może na roczek, mam zamiar wkorzystać nasz kojec trochę inaczej niż jest do tego przeznaczony, tzn mam zamiar kupić piłeczki do suchych baseników i wsypać je do kojca:tak: akurat będę wtedy już pracować, to mam nadzieję, że bez problemu będę mogła kupić duuuży ich komplet;-):-) a brzdąc będzie miał frajdę (mam nadzieję)
 
reklama
Nuna, Kachasek, świetne są te zabawki.

Nuna, Ada miała (ma) taki walec, ale jakoś niespecjalnie nauczył ją raczkować. Racezj się nim bawiła, bo robi dużo takiego wesołego hałasu.
 
Do góry