reklama
  1. Szukasz niebanalnych prezentów. Zobacz, o potrafią wyczarować babyboomowe mamusie. Sama tworzysz unikalne rzeczy? Napisz do mnie! czekam na maila od ciebie. aniaslu

Zamknij powiadomienie

Poród czy cc

Temat na forum 'Mój poród' rozpoczęty przez Agnesss35, 29 Lipiec 2018.

1. ja tak jak mówiłam powyżej dziewczyny bardzo chciałam rodzic siłami natury tez naszego synka, ale los wybral inaczej i tez uwazam, ze jezeli są kobiety ktore kompletnie nie widza sie w porodzie SN to nie ma sensu ich meczyc- takze popieram ze powinny miec wybor i mogly zdecydowac sie na to jak chca rodzic. To jednak nasze cialo, nasz bol, nasze przyszle dziecko i tylko my powinnysmy miec ostateczne zdanie jak chcemy rodzic. Ciesze sie ze nasz dr jankowski tez mial takie podejscie, chociaz u naszego synka tylko cc wchodzilo w gre.

2. Ewarut

Ewarut Moderator Członek załogi

Ja powiem tylko tyle pierwszy poród cc bo miałam małowodzie a drugi w końcem sierpnia tego roku też CC , a wiecie dlaczego ,bo teraz mamy takie prawo po pierwszym CC na drugie CC. I dziękuję Bogu ,że mogłam to mieć . I uważam ,że to najwspanialsze na świecie przyjście na świat moich synów

3. reklama
  4. Ja miałam podobnie - pierwszy poród był bardzo ciężki, lekarze sami już nie wiedzieli jak mają mi pomóc- dramta jakiś, miałam ochote wszystkich pozabijać, rodziłam Sn, w publicznym szpitalu, po tej traumie bałam się w kolejnej ciąży znow tam rodzic, wiec w sumie szukalam prywatnego szpitala, nie umialam się zdecydować, bo czasem wybulisz, a i tak potraktują Cię koszmarnie. Koniec końcow zdecydowalam się na dr. Jankowskiego z Feminy w Krakowie, skad pochodze oczywiście byla doza nieufności i obaw, ale szczesliwie potoczyl się porod i mam kolejnego zdrowe dzidziusia ;)

5. Kaśka 1983

Kaśka 1983 Fanka BB :)

Pierwsze cc a drugie rodziłam sn (bez gadania, nie miałam nic do powiedzenia) skończyło się vacum ... ale nie ma tak, że po cc. będzie cc.

6. claire1983

claire1983 Aktywna w BB

A ja mam mieć za parę dni cc i ciesz się się bardzo. Mam juz jedno za sobą oraz poród naturalny i cc to po prostu bajka.

Poleć forum