reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród - juz tak blisko :)

wiecie co? chciałabym, żeby to już był 36 tydzień, zaczynałabym już robić przemeblowania albo wieszała firanki (na przyspieszenie porodu oczywiście)
 
reklama
Dziewczeta kurcze juz sierpnioweczki sie rozdwajają ::) .. potem tylko wrzesnien i My :o ... :D

Zastanawiam sie czy bede wiedziala ze to sa juz skurcze ::) ... bo w sumie to nie wiem do konca jak to jest ze skurczami :D .. mamuski doswoadczone .. oswieccie mnie :)
 
MoniQa nie martw się tego się nie da przegapić napewno będziesz wiedziała :laugh: ;)
 
mojej mamie sie snilo, ze urodzilam w sobote 30 wrzesnia :) jest to bardzo mozliwe, bo termin mam na 2 pazdziernika. ale po dzisiejszej wizycie na porodowce jestem juz psychicznie przygotowana :D
 
Hello - ja bardzo czekam i chce aby było już po porodzie (oczywiście w terminie), mąż będzie ze mną przy porodzie, to była jego decyzja i bardzo sie z tego cieszę. Ból - wydaje mi sie, że ten porodowy człowiek przeżyje, gorzej będzie po porodzie te pierwsze 2-3 tygodnie. Bojęsię tego bardziej niż porodu, moja siostra mieszkała u mnie po prorodzie i właśnie te pierwsze tygodnie były straszne (piersi - dostała zapalenia).
Kocham mojego maluszka i zniose dla niego wszytko. :D :D :D
 
MoniQa (pisałam Ci już to w innym wątku, ale raz jeszcze tutaj ;) ) jak już będą TE skurcze to będą się nasilały zarówno ból, długość jak i częstotliwość skurczy. No więc jak zaczniesz czuś jakieś skurcze (oczywiście więcej niż ok 3 pod rząd ;) ) to zaganiasz męża do liczenia ;D No i jeśli trwają co raz dłużej i są co raz częstsze i bolą to prawdopodobnie to właśnie to :) Bo jeśli nawet są regularne skurczyki (kilka nawet do kilkunastu) to już po 36 tygodniu to sprawa normalna (nienormalna przed 36 tc!) ale się NIE NASILAJĄ to raczej jeszcze nie to... :) No zobaczymy jak nam to rozpoznawanie wyjdzie w praktycze ;) Już niedługo!!!! ::)
 
ahia :D .. kurcze ::) .. pewnie jak cos bedzie sie ze mna dzialo, a ja nie bede wiedziala o co chodzi ( byc moze to beda juz TE skurcze) to zadzownie ( jak zawsze ) do ginki :D ;)
 
czytam sobie czytam i od razu mi lepiej na duszy, że wiele z Was ma podobne odczucia jak ja. Już sie obawiałam, że jestem najgorszym panikarzem świata, ale jak tak poczytałam co piszecie to od razu mi lepiej :). Ja jestem teraz w 28 tygodniu i coraz częściej myślę o porodzie. W piątek byliśmy z mężem u gina i dzidzia słodko sobie cmokała, prawie się popłakałam ze wzruszenia.
 
a ja już nie moge doczekać się porodu,bo bardzo chcę już mieć przy sobie nasze maleństwo.i tak jak RUDYKOT2 bardziej boje się tego całego połogu niż porodu :)
 
reklama
Ja też dziewczynki coraz cześciej myślę o porodzie...czasem boję się bardzo a czasem wcale.....myśle tylko o tym by dzidziuś już był z nami cały i zdrowy...co do połogu....jakoś trzeba dać rade..a może wcale nie bedzie tak źle? :-) zresztą nie bedziemy miały już czasu myślec o niczym i nikim innym poza baby....no i mężem :-) bo jego nie wolno pomijać!!!!!! ;D
 

Podobne tematy

Do góry