Brawa dla Igorka... dzielny chlopak!
Moja Madelen po wakacjach to tez strzasznie poszla do przodu z postepami, jest jak mala malpka a raczej popuga bo wszystko nasladuje.
- bije brawo
- pokazuje ile ma klopotow (chwyta sie za glowke dwoma raczkami)
- pokazuje jaka duza urosnie
- a i nauczyla sie pokazywac "money-money" (piniazki)
- robi indianinka
- raczkuje juz na kolankach a nie pelza
- chwyta sie wszystkiego aby sie podniesc, umie "bezpiecznie" sama usiasc z pozycji stojacej
- robi szpagaty i strasznie nogami wykreca, ze od samego patrzenia to az w kroku boli
- wspina sie po schodach ( oczywiscie tylko jak ja nadzoruje)
- chodzi trzymana za raczki
to tyle co mi sie przypomina, teraz musze to wszysko nakrecic tak zeby bylo co wspominac

)