reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postepy Naszych Dzieciatek. :-D

Moja uwielbia lezec na brzuszku.Rozglada sie na boki,podnosi główkę do góry,marszczy czółko i wygląda jak żółwki z bajki.:tak:Tylko nie pamietam z jakiej.Bardzo szybko tez zasypia na brzuszku.Rano 5 biezemy ja do nas bo strasznie steka.Pomasuje jej brzuszek i kłade na nim.zasypia na 2-3 godziny jeszcze.
 
reklama
Rozglada sie na boki,podnosi główkę do góry,marszczy czółko i wygląda jak żółwki z bajki.:tak:Tylko nie pamietam z jakiej.

Mija,moze Franklin? ;-)

Adasiu,moja kuzynka tez nie raczkowala,ale suwala sie na pupie. :rofl2: Kazdy sie martwil,ze cos z nia nie tak,a ona tez nagle wstala i sobie potuptala. :-p
 
Milenka leży na brzusiu ale jak za długo to też protestuje. Co do dzwigania głowki to dzwiga ale też leniwie i też wydawało mi sie ze powinna bardziej, aele stwierdziłam ze na wszystko przyjdzie czas i nie panikuję ;-)
 
nie wiem jak wasze dzieciaki ale musze się pochwalic ze Milenka potrafi tak gruchac ze obłęd. Potrafi lezecz na przewijaku i gadac jak najęta - prześlicznie:-D a jak lezy w łóżeczku i puszczam jej misia-pozytywke a ta przestanie grac to taK ją ochrzania ze normalnie ......... ah moja kochana niunia :-D:-D
 
GdyWojtusiowi coś przeszkadza to tak slodko się żali,tak miuczy jak koteczek;-) bardzo to jest słodkie
 
Moja Gwiazdka pobila dzis w nocy swoj rwekord spania. :-D Wczoraj spala caly dzien - wstala tylko 3 razy na karmienie! :szok: Myslalam,ze w nocy slabo pospi,a tu prosze,jaka niespodzianka. :-D Od 23 do 5,pozniej chwilka jedzenia i o 8 pobudka,tylko z tego wzgledu,ze miala zapchany nosek,wiec Ja obudzilam do czyszczenia,a tak pewnie spalaby dalej,hihi. ;-) :-D
 
moja też bije takie rekordy Agutko, oczywiscie ja jestem z tego bardzo zadowolona, nie dosć ze w ciagu dnia nie spi łacznie moze z 4 godz to jeszcze wczoraj ostatni posilek miala o 22 na nastepny obudziała sie dopiero o 7 rano !!!!! Wyspalam sie super :-)
 
reklama
Cleosiu,ja tez jestem bardzo zadowolona z tego spania Zuzi. :-D Ja sie wyspalam i to bardzo,ale ja to zawsze sie przy Zuzi wysypialam. :-D Tylko dzis spalam bardzo czujnie,bo jednak to bylo 1-2 godzinki wiecej niz zawsze spi. ;-) Odpukac i oby tak dalej! :-D
 
Do góry