• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Powrót do formy :) WAGA

reklama
uciachałam końcówki i wyprostowałam włoski :) tylko tyle ale czuje sie bardzo dobrze :)
fryzurka.jpg
 
Kurde tez mam problem, bo nie mam w co sie ubrac na swieta i chrzciny. A w moje aliganckie spodnie wchodze, ale sie nie dopinam. A nie chciałabym teraz kupowac spodni, jnuz nawet sukienki ogladałam w h&m ale mam opory,bo w tez nie chodze ani w spódnicach, ani sukienach...... >:( >:( >:(
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry