reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy

szopka
skonsultowalabym to krwawienie z lekarzem. @ pojawia sie pomiedzy 6-8 tyg. A ponowne krwawienie w pologu warte jest sprawdzenia.
 
reklama
W końcu zaczęły mi się rozpuszczaś szwy, już myślałam że się nie doczekam. Ale do zrzucenia nadal pozostało przynajmniej 6 kilo (do wagi z przed ciąży) ale przydałoby się więcej zrzucić.
 
W końcu zaczęły mi się rozpuszczaś szwy
Dopiero? :szok: Jasny szlag! Współczuję i cieszę się, że jednak zaczęły...

Ja nie wiem ile mi zostało na + (ale tak "na oko" i "na ciuchy" to troszkę tego jest ;-)) ale nie mogę powstrzymać się od podjadania :zawstydzona/y: No wcinam jak najęta - i jeszcze przez te ograniczenia diety, cały czas mam smaka na coś. A kończę i tak na surowym ogórku...
 
Nakaz wstrzemięźliwości do końca połogu. Czyli pełnych 6 tygodni, o ile po wizycie kontrolnej gin nie zaleci inaczej...
 
No to ja jutro idę do gina na kontorol i mam nadzieję że będzie "hulaj dusza...";-)Mój Mąż już się doczekać nie może.:-D:-D:-D Muszę tylko poprosić o dobre piguły, bo już więcej nigdy nie wezmę zastrzyku mimo że to wygodne!:wściekła/y:
 
Mi ''hulaj dusza'' tez sie marzy ale caly czs krwawie...juz malutko ale jest...szkoda...bo praktycznie cala ciaze post,juz sni mi sie po nocach dziki seks a rankiem,po przebudzeniu,:-D:rofl2: wielkie rozczarowanie...

A jesli o antykoncepcje chodzi,to chyba na implant sie zdecyduje...troszke sie skalpela bojam ale coz sie nie robi dla wygody...:tak:
 
ja tez tak zrobie. Olla jade do Londynu we wrzesniu - jakie sa tam mozliwosci antykoncepcji? Jakos po swoim porodzie boje sie by jaki kolwiek lekarz z pl mnie ruszal - ot taki uraz hehehe ;-)
 
reklama
Anni mi proponowano:
-tableteczki-zarzywasz codziennie
-zastrzyk-raz na 3 miesiace
-implant-dziala do 5 lat ale jak zdecydujesz sie na dzidzie wczesniej to po usunieciu od razu mozesz zajsc w ciaze...
-wszelkiego rodzaju spiralki-na 3 lata-ale ja nie dala bym sobie tam grzebac...po porodzie mam dosc...wiec dzieki za spiralke :)
-tradycyjne kondomy-jednorazowki ;))) hi hi -jestem uczulona...swdzi mnie strosnie od lateksu :p

Ten implant ma grubosc zapalki i jest od tej zapalki troche krotszy,wszczepiaja go w ramie( tam gdzie jest najmieksze...takie latajace u niewysportowanych...czyli u mnie ) i chyba tez wariant wybieram bo najwygodniejszy,a ja potwornie roztargniona jestem...wiec tabletki i takie tam odpadaja...

Anni a na wakacje do Londynu sie wybierasz czy moze na dluzej???
 
Do góry