reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala!

Tak Kotku, dla nas.

U nas położne radziły żeby ze sobą zabrać. Podczas porodu od tych oddechów robi Ci się suchow w ustach. I wtedy M poi taką spragnioną ukochaną. :tak:
 
reklama
Anni

no mam nadzieję, że się wywiązałaś z zadania :-D Bo dziewczyny po porodach mówiły że bardzo się przyadała. Zwłaszcza taka w stylu bodajże nałeczowianki sprint. Czyli jak bidon.

Ja miałam właśnie taką wodę i bardzo się przydałą i sprawdził się ten 'dziubek'. Poza tym później używałąm jej do podmywania się Tantuum Rosa, więc można powiedzieć, że dwa w jednym :tak::-D
 
Moja torba jest nie tylko duża ale jeszcze na dodatek tak ciężka że jak mój ukochany niósł ją do auta to myślałam że mu już takie skrzywienie zostanie :-D Mam nadzieje że jak zasłabnie od emocji to mimo wszystko da radę ją dotargać.

A u nas w szpitalu prawie nic nie trzeba brać ze sobą - a już dla dzidzi na pewno. Chociaż pieluszki o dziwo swoje ważą. No i te dwa litry wody... :-D

efilo to co Ty masz w tej torbie, skoro jak piszesz nic nie trzeba brać ze soba a mimo to jest taka wielka i ciężka ????? :-):-):-)
ja mam ciągle wrażenie że o czegoś nie spakowałam :rofl2:
 
A mi dziś małż dmuchaną oponkę kupił i dorzucił do torby - sama o niej nie pamiętałam, ale podobno bardzo przydatna do siadania i karmienia.:happy2:
 
Do góry