reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrót do pracy (nasze prawa, organizacja, obawy)

oj dziewczyny ...tak czytam i czytam i strasznie mi szkoda,że musicie zostawić swoje maluszki...ja na szczęście mam na tyle komfortową sytuacji,że pod tym względem nie muszę się o nic martwić i szczerze-nie wyobrażam sobie jakbym musiała zostawić moją małą Gabryśkową ...
 
reklama
Eliza, to rzeczywiście strasznie trudne, ale czasem po prostu nie ma innego wyjścia :-(
ale zawsze mozna sie pocieszac, ze inni maja gorzej, bo w USA np. macierzynski trwa 11 tyg. tylko.
 
A ja cieszę się że za miesiąc do pracy wracam:tak: dosyć juz siedzenia w domu;-)
a ja nie:-(
jak pomyśle o tym,że od czerwca powrót do pracy i to na 12 h + 2 h na dojazd w obie strony to mam dość
wnioski już dawno złożyłam a przy okazji składam cv gdzie się da,żeby tylko gdzieś bliżej pracę znaleźć bo nie uśmiecha mi się tyle dojeżdżać:no:
moja mała biedna Lenia:-( i jeszcze mąż na kursie do 4.07:-(
 
Natalka, a kto z Lenką zostanie jak wrócisz do pracy?

A ja mam się z szefem spotkać w piątek, coś się mijamy, albo on nie może albo ja. Ale najwyższy czas się stawić bo 3.05 kończy mi się macierzyński.
 
no mnie tez juz niedługo czeka powrocik.... mysle ze to bedzie od 24 maja... wszystko juz w pracy załatwione juz czekaja na mój powrót;
z jednej strony sie ciesze powrotem a czasami mi smutno ze mam Stasinka zostawic.. ale po pracy bede nadrabiac :-)
 
Ja również wracam w lipcu do pracy :(
nie wiem kto bardziej to przeżyje ja czy moja córcia, zawsze 24h/dobe razem a tu ....
niewiem jak jest u Was ale przysługuje nam 1 godz krócej w pracy jeśli mama karmi piersia wystaczy zaswidczenie od lekarza że sie karmi:)
 
reklama
tak tak jedna godzina krócej lub dwa razy po pół godziny;
ja własnie bede musiała w maju isc do lekarza po zaświadczenie, pojde do pediatry Stasia
 
Do góry