reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

Powrót do pracy?? Urlop wychowawczy??

Dziewczyny ! Pamiętajcie, że urlop przypada również naszym panom ! Oni mogą się również zajmować dzieckiem. Nie wyobrażam sobie, by oddać część urlopu mojemu mężowi, ale później przypadają nam urlopy rodzicielskie i wychowawcze ( ten ostatni niestety nie jest płatny.. :hmm:). Co prawda o urlopach naszych panów, ale opisane są też urlopy "wspólne". Popaczcie tutaj:Link do: Tata prosi o urlop tacierzyński. Jak uzyskać urlop ojcowski? polecam !

Wszystko super jasne opisane ! I będziemy też z naszymi panami spędzić trochę czasu! Koniecznie sprawdźcie !!!! :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
reklama
Do góry