reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

prezent na rocznice slubu - POMOCY

wow , ale drogi taki lot balonem :szok:
My z M kiedyś lecieliśmy ale za free bo mamy znajomych baloniarzy :-)

My też nie robimy z M sobie prezentów na rocznicę
 
reklama
Antekg No to wymieniaj tylko uwzględnij to co pisałam ze nie mogę dzieci zostawić bo obie mam gdzie , nie ma powodu dla których nie miałabym skorzystać z jakiegoś dobrego pomysłu ;)
 
Miejmy nadzieje ze sie postara ;-) sprawdzalam ceny balonów u nas nawet nie tak tragicznie £250 ale jedyna osoba której mogłabym powierzyć dzieci ( oboje , bo kevisia mogę porzucić kilku koleżanka) jest moja bratowa ktora pojechała do polski bo jej mama w krytycznym stanie ;(

Już myślałam ze znowu biżuterię jakaś mu kupić, ale zegarek dostał jakiś czas temu, łańcuszek , bransoletke , skórzano-srebrny łańcuszek i bransoletke, pleciona skórzana bransoletke co jeszcze facetowi z biżuterii można kupić? Bo kółka chyba odpada ;D Hihi
 
agusia Twój mąż jeździ na motorze to jakiś gadżet motocyklowy, ja się nie znam... ale jakiś kask? torbę? okulary? radio motocyklowe?
co do biżuterii to może jakąś personalizowaną, w pl jest np lilou http://www.lilou.pl/pl/stworz_swoje_lilou,
a może macie coś co przypomni Wam pierwszą randkę? jakaś piosenka? może płytę?
a może masaż? może być w domu
perfumy?
szampana? zestaw win? zestaw whiskey?
mojego męża ucieszyłby ipad?
patelnia do jaek sadzonych w kształcie serca?
obraz?
sexsi bielizne dla siebie i siebie w nocy?

po nocy przyszło mi do głowy
seks gażdżety
książka,
czytnik do książek ja mam Amazon Kindla - super jest
 
Ostatnia edycja:
Agusia jak biżuterie to ja też bym dała coś personalizowanego, fajna bransoletka skórzana z metalową wstawką , a na niej wygrawerowane coś miłego:) ja mojemu małżowi też bym takie coś sprawiła bo nosi wszelkie koraliki i pierdółki na rękach.
tu masz przykładowe bransolety Apart - Biżuteria męska - Bransolety

Z lilou które pokazała Kasiulka ja dostałam od męża cudną bransoletkę z dedykacją i polecam serdecznie:) zresztą te pomysły Kasiulki są super;D może jakiś gadżet do motoru spersonalizowany, coby przyczepić sobie mógł do niego ku pamięci:)
 
jeszcze przyszły mi kolejne pomysły
wasze ulubione zdjęcie na płótnie
porządny scyzoryk/ jak lubi gotować zestaw noży/ albo jak jest grzybiarzem to zestaw do zbierania grzybów/wędkę
kieliszki do ulubionego alko
rower/rolki/deskorolkę/kije do nordic woking
 
reklama
Hehe... aż się chyba wszyscy zawstydzili. Jeśli podobają wam się takie atrakcje to zapewniam, że nie ma w tym nic złego. Sami mieliśmy taką sesję i było naprawdę super ;-)
 
Do góry