reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

prezent na rocznice slubu - POMOCY

Pomysł ok, ale nie dla mnie ;( mąż to by sie pewnie zgodził , ale ja raczej nie ... Jestem wstydliwa, wstydzę sie swojego ciała , a do tego te 15 kg wiecej ... Ja w lustro spojrzeć nie umiem nago a co dopiero sesja ;(((
 
reklama
No wiec juz po rocznicy, dzieki niespodzoewanemu wyjazdowi na urlop 3 tug wczesniej bylismy w polsce. Wymyslilam sobie ze zakupie my ipoda I wygraweruje go :-) jednak w całym Lubinie nie znalazłam , mimo ze np. W saturnie na stronie internetowej było ze jest na stanie sklepu, to okazało sie ze za nowy, za drogi i tylko na zamówienie ... Za doradztwem pana ze sklepu wzięłam mp4 philips, najbardziej męski odtwarzacz w sklepie ;-) wygrawerowalam ;-) do tego była kartka , chyba wklejalam zdjęcie wcześniej i kolacja ;-) sie podobało

A tak wyglada odtwarzacz
 
Przez kilka dni szukałam w necie ciekawych pomysłów na prezent z okazji rocznicy. Za dwa tygodnie szykuje się rocznicowa impreza u moich rodziców. Po czym mama przyznała nieśmiało, że skoro mamy już wydawać kasę to ona chciałaby taki blender kielichowy (http://www.philips.pl/c/blenders_su2_pl_consumer/310312/cat/), a tata … kołpaki do auta. Ręce mi opadły, mina zrzedła i przysięgam, że chciało mi się bardzo śmiać. Po chwili pomyślałam, że skoro o tym marzą to czemu nie.
Ale pomysł z wygrawerowaniem odtwarzacza jest cudowny i z całą pewnością wykorzystam go. Za 3 miesiące nasza 5 rocznica :-)
 
Ostatnia edycja:
uważam, że właśnie praktyczne prezenty są najlepsze, więc portfel jak najbardziej to dobra decyzja :) ten z linku jest elegancki, ale może lepiej wybierz w brązowej skórze?
 
zestaw naczyń do zdrowego gotowania Philipiak to ciekawy pomysł na prezent, ostatnio siostra nam z mężem coś takiego sprawiła z okazji naszej 10 rocznicy ślubu :)
 
Fotoksiążka. Trzeba trochę nad tym posiedzieć, ale przynajmniej wyjdzie z tego prezent pamiątkowy, ciekawy i oryginalny. Im więcej fotek tym lepiej. Można zrobić tematycznie całą historię ich życia na fotkach. A składa się to bardzo prosto w aplikacji Empik Foto.
 
reklama
Do góry