reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty na roczek

faktycznie nie pomyslalam o szczeniaczku- moj chrzesniak ma i bardzo podobal sie Weronice, jest mieciutki i sie przytulala do niego :tak:
tak ksiazeczka tez jest fajna; mam juz ladna liste hehhe
 
reklama
U nas pojazd na akumulatorki bedzie napewno co srednio mnie cieszy ale M sie uparl;-):tak:Na dzien dziecka kupie klocki,Chrzestni pytaja co bysmy chcieli ja mysle o rowerku takim jak ma Kicrym:tak:
 
kurcze nie mialam kiedy wchodzić na ten wątek;-) ale tak przyznam sie bez bicia, że zerżnę od Pabli pomysł z książeczką FP - strasznie mi się podoba i dodatkowo chciałabym kupić malej tego psiaka co Dorka pisała:tak: bo mój kuzyn to ma i jego dzicie bylo tez nim zachwycone:tak:
a wiecie co polecam bardzo, my mamy po Kornelku taką maskotkę Miś-Bajeczka (zaraz znajdę w necie go) Kornel bardzo go lubił, bo nie tylko on czytal bajeczki, ale też jest do niego podłączona książeczka i ty możesz razem z lektorem czyytać dziecku a jak dziecko podrośnie to samo sobie ogląda tą książeczkę (ma rysuneczki) i poprzełącza w stópkach misia lektora na bajeczkę którą chce sluchać:tak: Tosi ostatnio pokazaliśmy tego misia, to bardzo jej smakował, a później bardzo uważnie sluchała tego pana co z misia do niej gadał:-p
Epee MIŚ BAJECZKA czyta 16 POLSKICH BAJEK NOWOSC (636068959) - Aukcje internetowe Allegro
 
Echhh, im dłużej czytam ten wątek, tym większe mam dylematy:-p Takie fajne pomysły podsuwacie, że bym wszystko najchętniej kupiła:-) Chyba, jak pisze Kasia, rzeczywiście trzeba to z własnym dzieckiem wypróbować..poczekam na dobry humor malej i pojedziemy do Smyka robić sajgon z zabawkami:-D
 
Tosika Misia ma misia ,ktory mowi wiersze Jana Brzechwy glosem Krzysztofa Kowalewskiego, przy tym rusza buzia. Mala jest nim zachwycona:tak:
 
Pabla ale super ten jeździk:tak::tak::tak::tak:
Tosika fajna taka książeczka:tak:
kurcze nie miałam wogóle pomysłu na prezent a tu na następny rok już mam pomysłów:-D:-D:-D
 
Bardzo fajne pomysły macie a ja i tak mam problem bo Zuzka dużo już z tych rzeczy dostała
nic mi do głowy nie przychodzi a rodzina pyta co kupić:confused:
Spodobala mi się bardzo ta książeczka co pabla wkleiła i komuś na pewno to zaproponuje :tak:
Pamiętam że my na roczek chrześnicy mojego m kupiliśmy coś takiego
konik na biegunach i jeździk Berchet (636349716) - Aukcje internetowe Allegro
ale szczerze mówiąc nie wiem czy Mała dużo z tego korzystała :sorry2:muszę spytac przy najbliższej okazji:tak:

Ja chciałabym zrobić cos własnoręcznie:-) tak na pamiątkę może taki mały albumik bo w każdą miesięcznice robie Malej zdjęcie i do tego odcisk dłoni lub stópki :-)(jeśli Zu na to pozwoli oczywiście:-D albo podczas snu:-D:-D)
Zestaw Odcisk Bobasa - Wersja różowa (637287193) - Aukcje internetowe Allegro
wiem że to się robi po urodzeniu ale jakoś to przegapiliśmy:zawstydzona/y:
Mam nadzieje że po latach to doceni ;-):-D:-D
 
reklama
Do góry