reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem z zasypianiem u 2 miesięcznego dziecka

reklama
@Magdalenka16 alergią to śluz, krew, pieniste kupki. Zielone są raczej od przetrzymania. Może byc coś nie tak z perystaltyka jelit, może zwieracze odbytu, a może stan zapalny jelit... Robi się fermentacja kału stąd bulgotanie i wzdęcia. Trzeba do lekarza. Możesz pokusić się zanieść ten zielony kał na posiew bakteryjny, badanie ok 50pln.
 
@Magdalenka16 alergią to śluz, krew, pieniste kupki. Zielone są raczej od przetrzymania. Może byc coś nie tak z perystaltyka jelit, może zwieracze odbytu, a może stan zapalny jelit... Robi się fermentacja kału stąd bulgotanie i wzdęcia. Trzeba do lekarza. Możesz pokusić się zanieść ten zielony kał na posiew bakteryjny, badanie ok 50pln.
Jutro mam usg brzuszka a kal tez zrobię. Wyniki moczu są ok tylko ciężar moczu jest niski. Czytałam ze to objaw może być cukrzycy lub coś nie tak z nerwami. A pisało tez ze u takich malutkich dzieci to normalne. Jak będę miała usg to wyślę lekarze wyniki moczu i usg
 
Jutro mam usg brzuszka a kal tez zrobię. Wyniki moczu są ok tylko ciężar moczu jest niski. Czytałam ze to objaw może być cukrzycy lub coś nie tak z nerwami. A pisało tez ze u takich malutkich dzieci to normalne. Jak będę miała usg to wyślę lekarze wyniki moczu i usg
Ciężar właściwy często jest niski u dzieci, które są nawodnione, bo sikają kiedy chcą [emoji4]. To narazie nie problem
 
Może i jest różnica tylko nie wiem czy po mleku czy po leku. W tamym tygodniu lepiej mi spał. Dzięki Bogu nie ma już aż takich histerii przy zasypianie. Jedynie wieczorem bo go wtedy nie wóze wózkiem. Płacze ale trochę biorę na kolana i przytulam nie drze się wnieboglosy .!!! Ale na kupę nie pomaga. Robi co drugi dzień. Ta kupka po tym mleku jest na początku jak plastelina dopiero później jest taka papka. Na bebilon była luzniejsza jednak a miało być odwrotnie. . Do tego widzę ze jak robi co dwa dni kupę to ta kupka jest na początku zielona a przy końcu ładna zolta papka. Kiedyś jak zrobił kupki codziennie to były właśnie żółte. Czy to mozliwe ze te zielone kupki sa dlatego ze przetrzymane czy to jednak alergia?
Zielone kupy świadczą o tym, ze w mleku jest żelazo. Całkiem normalne
 
U mojej córki zielone kupki pojawiły się kiedy trafił nam się brak mleka w weekend i musiałam kupić w aptece NAN zamiast Nidiny którą piła dotychczas. Niedojz że przepłaciłan to prawie cała pucha poszła do kosza bo kupki były bardzo częste, brzydko pachnące i właśnie zielone.
 
Przy zmianie mleka są zawsze zielone
U mojej córki zielone kupki pojawiły się kiedy trafił nam się brak mleka w weekend i musiałam kupić w aptece NAN zamiast Nidiny którą piła dotychczas. Niedojz że przepłaciłan to prawie cała pucha poszła do kosza bo kupki były bardzo częste, brzydko pachnące i właśnie zielone.
 
reklama
Do góry