Kasienkadg
Fanka BB :)
Hej dziewuszki
Ja jestem
I walcze z mdlosciami dzien kolejny. Dzis dzien sadu ostatecznego - na 12do pracy, a 16 do lekarza. Trzymajcie kciuki boje sieeeee ;(
Ja jestem
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
...chociaż pogoda 9 lat temu była taka piękna jak dzisiaj
... no cóż fajnie jest bo okazało się, że małż jedzie na szkolenie 13.10 a nie 12.10 więc jeszcze 12 - go go dopadnę i może "coś" w znaczeniu drugi dzidziulek wreszcie z tej naszej ogromnej miłości będzie 




) a tym razem ..... nic ... nawet mnie jajniki nie ciągnęły, w ogóle przez ten cykl przeszłam jak burza - nic nie pamiętam, nic nie czułam, nic nie widziałam - hmmmm pewnie to dlatego że byłam tak strasznie podniecona kupieniem nowej zabawki 


