reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc.

Hope99 - No nie jestem gotowa do macierzyństwa dlatego szukam pomocy tutaj. Po prostu się naczytałam po internecie, że mimo miesiączek,testów kobiety były w ciąży. No, ale ile w tym prawdy w swoim gronie nie słyszałam żeby ktoś tak miał. Stąd moje obawy..
 
reklama
Hope99 - No nie jestem gotowa do macierzyństwa dlatego szukam pomocy tutaj. Po prostu się naczytałam po internecie, że mimo miesiączek,testów kobiety były w ciąży. No, ale ile w tym prawdy w swoim gronie nie słyszałam żeby ktoś tak miał. Stąd moje obawy..
nie czytaj internetow tylko porozmawiaj z kimś kto Co wytłumaczy co i jak. Nie martw się - nie ma ciąży 🤗
 
Hope99 - No nie jestem gotowa do macierzyństwa dlatego szukam pomocy tutaj. Po prostu się naczytałam po internecie, że mimo miesiączek,testów kobiety były w ciąży. No, ale ile w tym prawdy w swoim gronie nie słyszałam żeby ktoś tak miał. Stąd moje obawy..
Różne rzeczy ludzie piszą na internecie. W każdym razie zawsze 3 czy 4 tygodnie po stosunku test da Ci 100% pewności czy jest ciąża. Wcześniej owszem może być negatywny ale po takim czasie nie ma opcji żeby nie wyłapał tak dużej bety. 😉
 
Dziękuję za słowa otuchy, liczę na jeszcze parę wypowiedzi kobiet.

A ile jeszcze musi być wypowiedzi NIE JESTEŚ W CIĄŻY, żebyś w to uwierzyła?
Ciekawe, że jak czytasz bzdury o tym, że "mimo miesiączek,testów kobiety były w ciąży" to łykasz je od razu i się nakręcasz, ale jak Ci 5 kobiet oblatanych w temacie pisze, że NIE JESTEŚ W CIĄŻY, to nadal potrzebujesz zapewnienia...
 
Do góry