reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przebudzanie z płaczem w nocy

reklama
patrycja śliczne dzieciaki:-) szkoda ze nie mam córki;-p a u mnie sie zawsze mówiło piecio złotówki:-p
Framama skoncZyłam cie zameczac:-p znaczy póki co;-p

a mnie dzis tak komp chodzi ze pozal sie boze przydałby sie mu format
 
patrycja śliczne dzieciaki:-) szkoda ze nie mam córki;-p a u mnie sie zawsze mówiło piecio złotówki:-p
Framama skoncZyłam cie zameczac:-p znaczy póki co;-p

a mnie dzis tak komp chodzi ze pozal sie boze przydałby sie mu format

Dziekuje!!! ;P A my właśnie wróciliśmy z przychodni i mały waży juz 5kg i 550g duzzzooooo :)w trzy tygodnie przybrał mi prawie 2 kg. No ale my sie karmimy bebikiem nie cycem wiec tak moze byc....
 
patrycja u nas też się mówi , że oczy duże jak 5 złotych :) jej 5550 g moja w 13 tyg ważyła 6100. i my też jemy modyfikowane tylko ,że Bebilon HA
umi2 dziękuję !
 
reklama
maria a co Ty dzis robisz , że nie masz dla nas czasu :confused::-):-):-);-);-);-)
kochana ja już rano napisałam się pożaliłam i co......olałyście mnie:-:)sad:
no i dopiero wróciłam z konsulatu byłam odebrać paszporty mój nowy i córci nowy.już drugi w jej życiu:-Dten pierwszy wsadziłam do albumy co jej robie na 18 oprócz tego samochodu co też jej fundnę;-)
 
Do góry