reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przebudzanie z płaczem w nocy

ania_k_d u mnie silnej woli brak . :no: no ale postanowiłam schudnąć i umi mi pomaga i myśl , że jest ktos ze mną (czyt. umi) dodaje mi siły do walki. serio ! :-)
u nas w sobotę remont pokoiku Frani i jak zrobimy to cyknę zdjęcia i wstawię , zebyście podziwiały dzieło ;-).
 
reklama
framama koniecznie wstaw zdjecia:-) jesli chodzi o odchudzanie to we dwie zawsze raźniej:) i czlowiek sie pilnuje zeby ta druga osoba była z niego zadowolona:)
 
framama tak ma byc na słodycze w diecie przyjdzie czas ale na razie musisz wytrzymać ze 2 miesiące bez nich pocwicz dzis i będzie gitarka:-)
maria no ładne plany co chesz jej kupic?
ma już kupioną bransoletkę srebrną i kupimy jeszcze takie zabaweczki co moze się uczyć kształtów takie edykacyjne ze dwie jakieś fajne bo nie wiecej.i tak pójdą do kosza za jakiś czas i o tak to wygląda.
matko dziś się na nią wydarłam bo odstawia mi maniany przy jedzeniu!tak mnie to grażni jej jedzenie a raczej nie jedzenie że mam najgorsze myśli wtedy.matka ze mnie co?
Framamo!ja też się dietuje.mam na ciebie oko wiec uważaj;))))widzę wszytko.a w pl bedę 16czerwca.oczywiście na lotnisku w warszawie:)))
 
maria tak się składa , że pracuje blisko lotniska więc chętnie przyjadę z transparentem :-p:-):-):-) ale serio zapraszam do siebie :-):-)
a laską będę napewno :-):-):-):-):-)
my już po szczepieniu . było ciężko . Frania się strasznie darła i ze 3 razy zaniosła. a teraz spróbuję ją położyć spać.
 
maria tak się składa , że pracuje blisko lotniska więc chętnie przyjadę z transparentem :-p:-):-):-) ale serio zapraszam do siebie :-):-)
a laską będę napewno :-):-):-):-):-)
my już po szczepieniu . było ciężko . Frania się strasznie darła i ze 3 razy zaniosła. a teraz spróbuję ją położyć spać.
jak jest jakaś marudna to daj jej nurofen albo czopa zaaplikuj.ja swojej na noc dam syropek.chcialam czpa wsadzic ale w ostatnim momencie zrezygnowalam.sie boje.taka mala dupka a ten czop taki wielki i o
a gdzie pracujesz???
 
maria czopa ja też się boję choć mam w domu viburkol ale jak zobaczyłam jakie one są duże to też zrezygnowałam. Ja pracuję w firmie deweloperskiej, która buduje mieszkania na Wilanowie ,a z Wilanowa to jeden krok przez Ursynów do lotniska.:-p myk i już jestem z powitaniem na hali przylotów :-):-)
 
reklama
maria czopa ja też się boję choć mam w domu viburkol ale jak zobaczyłam jakie one są duże to też zrezygnowałam. Ja pracuję w firmie deweloperskiej, która buduje mieszkania na Wilanowie ,a z Wilanowa to jeden krok przez Ursynów do lotniska.:-p myk i już jestem z powitaniem na hali przylotów :-):-)
to wracasz do pracy fajnie ci!!!ja namawiam męża żebym poszła do pracy od września jak by sie coś znalazło.poszukam i pójde gdziekolwiek.mąż też powiedział że jej nie wsadzi tego.siostra mnie nauczy.ona cały czas tylko czopy no ale ma 3dzieci to juz sie nie dyga.mała przychodzi i się wtula tu we mnie.a Frania pewnie śpi juz co??
 
Do góry