reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przeziębiony Maluch - rady jak mu pomóc

Pytia, Marlenka, tereskaa jakie macie nawilżacze?, może macie jakiś link do nich, bo poważnie zastanawiam się nad kupnem.
azik moja siostra zakupiła ostatnio inhalator i też ostatnio go używaliśmy. Czego uzywasz do inhalacji? Soli fizjologicznej czy jakiegoś leku? Całusy dla Twoich chorowitków
 
reklama
sól fizjologiczna ile razy dziennie sie da i 2 razy z lekiem na razie jednym ale pod koniec tygodnia wprowadzę drugi...

dziekujemy z buziaczki
 
Pytia, Marlenka, tereskaa jakie macie nawilżacze?, może macie jakiś link do nich, bo poważnie zastanawiam się nad kupnem.
azik moja siostra zakupiła ostatnio inhalator i też ostatnio go używaliśmy. Czego uzywasz do inhalacji? Soli fizjologicznej czy jakiegoś leku? Całusy dla Twoich chorowitków
lolcia ja mam firmy vicks...
OTC Medicines - Cough & Cold - Purifiers, Humidifiers, Nebulizers, Etc. - Vicks 1.2 Gallon Cool Mist Humidifier with Vapors, Model: V3500N - 1 ea

i on ma dodatkowo takie wkładki mentolowe ktore mozna uzywac np gdy maluszek jest chory ........ wowczas w calym pokoju sie roznosi ten zapach ......i bobasowi jest lepiej oddychac...:-) :-)
a u nas pojawia sie katarek i cos mam wrazenie ze to suche powietrze było przyczyną kaszlu Patryka z jednej strony ........ale mam podejrzenia ze on własnie tak jak u was był gdzies tam głeboko...a teraz wychodzi.......:confused: :baffled:
 
Pytia, Marlenka, tereskaa jakie macie nawilżacze?, może macie jakiś link do nich, bo poważnie zastanawiam się nad kupnem.
azik moja siostra zakupiła ostatnio inhalator i też ostatnio go używaliśmy. Czego uzywasz do inhalacji? Soli fizjologicznej czy jakiegoś leku? Całusy dla Twoich chorowitków

A my mamy z polskiej firmy ELDOM. Co jakiś czas zmieniam filtry, można je bez problemu zamówić przez internet.
 
juz tydzień gorczki - dostałam trezci antybiotyk dla Bartka, Piotrekzisiaj już gorączki nie miał - więc u niegoi się wstrzymam z natybiotykiem.

u Bartka też czekam do rana - zobacze jak będzie nc, jak bez gorćzki to też sie wstrzymamy...

układ immunologiczny im padnie, żebym jeszcze miał pewność że tu się przyplątałą jakaś bakteria, ale to ewidentnie jest objawowo wirusówka.

byle do rana, od 16 Bartek nie dotsał nic przecwigoroćzkowego i miał tylko 37,5
 
I Szymon doczekał się kataru :( po prostu nienawidzi fridy i za każdym razem jest walka o ściągnięcie katarku! Gorączka na szczęście niewielka. Nawilżacza jak do tej pory nie mamy, ale na noc zapalam mu zwykły kominek z wodą, w której jest kilka kropelek olejku olbas.
 
no a u nas kaszel przeszedł w infekcje w oskrzelach .............na szczescie to sam poczatek i jak na razie obyło sie bez antybiotyku .......leczymy sie syropkiem ktory nam przepisala pani doktor .......i jezeli nie przejdzie do srody ..........znowu do lekarza......:(:(:(:(.......no i oczywiscie mega katar sie zaczal pojawiac..:(:(
pozdrawiamy wszystkie chore dzieciaczki...:):)
 
reklama
i u nas karatek nie wiadomo skad?
a moze to zeby???
jestem podlamana tym faktem bo w zeszlym tygodniu bylismy z mezem przeziebieni i mala nawet nie kichnela, a teraz niewiadomo skad i dlaczego to paskudztwo sie przypaletalo. byle na katarku sie skonczylo....
 
Do góry