reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyjaciółeczki z forum

Heja Ho :-)

Atanku, Pyscek dziękuję za zaproszenie :*

Ael powodzenia u lekarza, trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!

Olcia jak tam się czuję przyszła mamusia? :-)

Pyscek uwielbiam uśmiechnięte minki w Twoich postach! :-):-)

Czyli możemy na MAXA się tu żalić i wylewać smutki?
A wszyscy z staraczek są tutaj zaproszone czy tylko wybrane?

Ja tam nie lubię jak ktokolwiek się kłóci ehh..
 
reklama
czesc kochane! jestem i ja:tak: Atanku dzieki za zaproszenie :*:*
przyleze pozniej i cos wam napisze, bo narazie musze sie przejsc na spacer, codzienny rytual od punkcji:-(
:*
 
witam ;-) natkusia i milenka

dziewczyny wiedza ze watek zalozylam i co z tego kazdy moze zalozyc i siedziec na watku tym ktorym chce nikt nikogo nie zmusza.

a u nas taka burza byla ze hej a dzis na 15 do pracy Z szefem rozmawiac i dac mu wniosek o przedluzenie macierzynskiego.. boje sie jak niewiem co... ii kontrola u dermaatologa z niunia

ael trzymam kciuki za wizyte&&&&
 
witam laseczki :))
ale się dziś wyspałam, wyleniuchowałam z kotką :-D aż wstyd się przyznać ale spałyśmy do 12.40 :zawstydzona/y: haha właśnie zjadłam śniadanko a moje małe ziewa przy mnie i zwija się w kulkę więc kuleczka idzie jeszcze spać bo jej mało :-p
Natkusia, Mili witajcie :)))
 
no to napisze co mialam do napisania...
opuscilam watek na staramy sie, bo nie umialam sie odnalezc w tych ciuszkach, siuskach, spioszkach itd...bolalo mnie jak moje posty ginely a zarzucane byly nowymi o dzieciach, ktorych ja nie mialam i nie mam...stad moja decyzja, bez wyjasniania itd, po prostu odeszlam...bo czulam sie tam zbedna...
oczywiscie "kocham" wszystkie te dziewczyny z forum, bo tam na prawde duzo sie nauczylam i nie wiem czy jak zaciaze to nie bede od czasu do czasu tam powracac po porady...
teraz wpadam tylko poinformowac co u mnie i jak ida dalsze etapy i niektore dziewczyny (Fifka, Natkusia, Neciuszka, Lili,Atanek, Ael jezeli kogos pominelam, przepraszam) zywo reaguja na moje posty, co bardzo mnie cieszy i wspiera! ale niektore czuje jakby mialy wlasnie pretensje, ze wpadam i pisze o sobie a nie o innych, tylko, ze nikt nie pomysli, ze ja nie znam sie na dzieciach, wiec ciezko na niektore posty jest mi odpowiedziec...
no coz, szkoda, ze podzial sie zdarzyl, bo nie lubi sie dzilic jak gowno na atomy, ale sytuacja jest dziwna, wiec bede pisac tam gdzie aktualnie bedzie mi dobrze...

Ael...zaciskam kciukasy &&
Pyscek...ciesze sie, ze ustala ta niedobra @! niech cie nie gnebi juz:tak: nie bede pisac, ze w nastepm cyklu sie uda, bo ty wiesz jak jest...ale nie mozesz tracic wiary!

Atan...nie wiedzialam, ze az tak bardzo sie wkurzylas wczoraj na forum, dopiero dzis przeczytalam o co tam chodzilo...eee tam...nie ma sensu sie stresowac!

Natkusia...a ty dalas komus swoj nr tel, bo jakby co to my musimy wiedziec co sie dzieje!

u mnie objawy hiperstymulacji chyba ustaly...wczoraj mialam bardziej wzdety brzuch a dzis jakby lepiej...
w nocy mialam napad bolesci lewego jajnika i cos wylatywalo ze mnie, czulam ze to nie jest luteina, tylko jakby woda...byc moze woda z brzucha przez jajnik mi wyleciala...heh:sorry: nie mam pojecia, ale tak to sobie tlumacze:laugh2:
w sobote bedzie wszystko jasne, ale ja do soboty nie wiem czy wytrzymam...

aaaa bo ja wam nie mowilam, ze chyba w sobote bede miala transfer zarodka, jezeli wszystko ze mna bedzie OK
 
Ostatnia edycja:
Mili bardzo dobrze Cie rozumiem, moje posty też czasami ginęły w innych opisujących szczęśliwe mamusie ... miałam dość jak niektóre naskoczyły na mnie jak miałam bardzo trudny okres w życiu i nie dawałam sobie rady psychicznie i fizycznie - myślałam że jak się wyżalę to mi przejdzie i lekko odpocznę od forum to nie będę miała głowy aż tak nabitej ... to co zamiast słów lekkiej otuchy usłyszałam od doni, że nie dorosłam emocjonalnie do bycia matką !! to po co ja miałam siedzieć na forum i słyszeć takie rzeczy o mnie ... odeszłam na miesiąc aby odpocząć jak wróciłam pełna sił niektóre powitały mnie bardzo miło jakby nigdy nic się nie stało a te słowa bardzo mnie wtedy zabolały i bolą do dziś ...
 
jestem niestety w pracy duzo pacjentow i nie dalam rady z szefem pogadac bo mieli spoznienie i ide za tydzien umowiona z nim ;-) ahh
a uu dermatologa super i niunia dostala 1 w zyciu naklejke dzielny pacient ;-)

mili trzymam kciukasy za sobote !! &&
 
witam i dziękuję za zaproszenie
ale jeżeli to forum powstało, żeby obgadywać dziewczyny z tamtego forum to ja dziękuję. A Pyscek jeżeli masz do mnie żal to napisz do mnie na priv to Ci wyjaśnie co miałam na mysli, zamiast nosić to w sobie miesiącami.
 
Widzę że jednak nie tylko te biorące udział w tej mało przyjemniej wymianie zdań na staraczkach zaczęły się źle czuć . Klimat podupadł a szkoda. Mam nadzieję że tu uda nam się bez większych zgrzytów klikać o wszystkim:)

Milia trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& ! Życzę Wam aby się wszystko udało:)

Pyscku dało się odczuć zmianę jak wróciłas. Powściągliwie pisałaś o swoich emocjach.

Z jednej strony wiadomo że lepiej pozytywnie myśleć i się nie poddawać ale każda z nas jest inna . Jedne maja mniej siły i gorzej znoszą niepowodzenia a inne potrafią sobie z tym poradzić. Sama Ci pisałam o pozytywnym myśleniu być może nie rozumiejąc tak naprawdę co czujesz bo ja sobie z tym właśnie tak radziłam. Jeśli CIę uraziłam (nie było to celowe !!!) przepraszam.

Doniu nikt nikogo personalnie nie obgaduje bo nie po to ucieka się od mało przyjemnego klimatu by go tworzyć gdzie indziej.
 
reklama
Atanku dziękuje za zaproszenie... :tak: Jak wiecie nie udzielam się jakoś często już na forum, ale postaram się zaglądać częściej... ;-)
 
Do góry