reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost B-Hcg.

Dla Ciebie to nie jest dziwne ze babka Ci mówi ze zaraz będziesz operowana bo masz ciąże pozamaciczna a przyjeżdżasz i inny lekarz mówi ze nie będzie żadnej operacji bo to jednak nie pozamaciczna tylko w macicy? Bo dla mnie az takie rozbieżności w diagnozie są dziwne


Lekarka widocznie sama nie wiedziała, bo wprowadziła ją w błąd i to poważny. Teraz bete musza sprawdzić co dalej, moze jutro sie okaze jeszcze coś innego.
 
reklama
Dla Ciebie to nie jest dziwne ze babka Ci mówi ze zaraz będziesz operowana bo masz ciąże pozamaciczna a przyjeżdżasz i inny lekarz mówi ze nie będzie żadnej operacji bo to jednak nie pozamaciczna tylko w macicy? Bo dla mnie az takie rozbieżności w diagnozie są dziwne
Nie no jeżeli o to chodzi to tak to jest bardzo dziwne
 
Beta urosła niewiele w czwartek 301 a w sobotę 318 czekam na decyzję co dalej tylko obawiam się bo dziś ma dyżur moja gin która powiedziała że mam mieć operację a inni lekarze powiedzieli że nie będę mieć żadnej operacji
 
Beta urosła niewiele w czwartek 301 a w sobotę 318 czekam na decyzję co dalej tylko obawiam się bo dziś ma dyżur moja gin która powiedziała że mam mieć operację a inni lekarze powiedzieli że nie będę mieć żadnej operacji
W trybie dyzurowym na pewno nie będzie cię operowała, jeśli nie wystąpi nagle pogorszenie i zagrożenia zycia. Długo to już trwa :( Jutro pewnie będzie ordynator i więcej Ci powiedzą, jaki mają plan.
 
reklama
Beta urosła niewiele w czwartek 301 a w sobotę 318 czekam na decyzję co dalej tylko obawiam się bo dziś ma dyżur moja gin która powiedziała że mam mieć operację a inni lekarze powiedzieli że nie będę mieć żadnej operacji
Na operacje zawsze możesz się nie zgodzic. Mozesz zażadać konsultacji ordynatora. Pamiętaj o swoich prawach.
 
Do góry