reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przytulanko sierpnióweczek

W takim razie, poczekamy i zobaczymy. :tak: Oczywiście mam nadzieję, że i u Nas zrobi się gorąco. :-D
Oczywiście w razie co, zawsze jest co z nim zrobić ;-)
 
reklama
No i także wydaje mi się fajne to, że u Was na maluchach jest to temat na zamkniętym, ponieważ nie każda kobitka może mieć ochotę pisać całkowicie swobodnie na wątku otwartym. :tak:

.[/SIZE]

No to fakt,kiedyś i ten wątek można przenieść na zamknięty,jak juz go bedziemy miały;-)
 
Ja również uważam, że ten wątek jest potrzebny. W ogóle uważam, że powinno byc więcej nowych tematów, żeby każdy znalazł coś dla siebie, bo na wątku ogólnym wszystko bardzo szybko idzie, częśto są stawiane pytania i pozostają bez odpowiedzi.
A jeżeli chodzi o wątki niepotrzebne to takie tez napewno będą, ale nie można ich od razu z góry negować tylko zobaczyć jak sie rozwijają.
 
Nikt z góry nowych wątków nie neguje i nie zamyka :baffled:
Oczywiście, że są zostawione po to, żeby zobaczyć jak się będą rozwijały :tak:
Jeżeli chodzi o ten temat, to z czasem może być on przeniesiony na wątek zamknięty, aby można było swobodniej się wypowiadać :tak: Może, ale nie musi.
Okaże się z czasem :tak:
 
To i jak się wypowiem w kwestii zakładania nowych wątków nie widzę potrzeby żeby każde pytanie każda pojedyncza kwestia miała oznaczać nowy wątek to tylko niepotrzebne zaśmiecanie. Mamy wątek główny warto tam pytać a że czasem odpowiedź nie jest odrazu no to akurat taka specyfika nasze sierpniówki nie są forum eksperckim które polega tylko na zadawaniu pytań i na odpowiedziach na nie. To są nasze rozmowy pogaduchy i dzielenie się doświadczeniem poza tym czasem nie znamy odopwiedzi na zadane pytanie i chyba głupio pisać do kogoś czytałam Twoje pytanie ale nie znam odpowiedzi. Poza tym ja jednak jestem za tym żeby o konieczności zakładania nowych wątków porozmawiać na watku głównym bo naprawdę będzie jeszcze wiele nowych tematów jak pojawią się na świecie nasze skarbeńki:tak:
 
również jestem za tym, by było jak najmniej wątków.... a tu już widzę "lista zakupów", później "cztery koła..."... nie możemy tego połączyć? :nerd:
 
Myślę, że lista zakupów czyli wyprawka to osobny temt....wózek tez jest rzeczą dyskusyjną więc hcyba dobrze, że są dwa tematy...
 
ehtele, ja rozumiem, że są to dwie zupełnie osobne sprawy, i może tak do końca sie ze sobą nie wiążą... ale zauważ, że jak będziemy szły tym tropem, to do sierpnia będą takie tematy jak:
1."łóżeczko dla maleństwa"
2."wyprawka dla dzieciaczka"
3. " foteliki samochodowe-jaki najlepszy-Wasze opinie"
4."pampersy, które najlepsze i najtańsze"

Piszę tu jako uczestniczka forum, po prostu ja sama z tym wszystkim się pogubię a w takich wątkach będzie mało wpisów....:sorry2:
 
reklama
A ja uważam, że należy połączyć wątki "Coś dla dzidziusia" i "Lista zakupów":tak: Wózki można na razie zostawić osobno, a później, jak już nie będzie nikomu potrzebny też połączyć... Co Wy na to?:confused:
 
Do góry