reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

puste jajo płodowe? :(

Cześć Dziewczyny

W miarę możliwości staram się nie myśleć o tym... Ale mam tak, że jednego dnia myślę że na bank jest źle i trzeba się szykować na zabieg... Na drugi dzień myśle o tylu przypadkach, kiedy dziecko później się pokazało i modlę się, żeby u mnie tak było...

W piątek miałam iśc na usg do tego ginekologa, do którego najpierw poszłam... Ale zrezygnowałam godzinę przed wyjściem z domu. Stwierdziłam, że nawet jak nic nie zobaczy to i tak pójdę we wtorek do mojego starego ginekologa... Poza tym on jest zbyt chaotyczny, śpieszy się, mam wrażenie, że hurtowo przyjmuje... Więc zostaje u swojego starego ginekologa i nikogo więcej na razie nie chce.

We wtorek mam wizytę, trzymajcie kciuki, żeby bobas tam był i się pokazał
 
reklama
Wedlug miesiaczki, ale Ty masz dlugie cykle... Nie jestem pewna... Zarodek powinien sie juz uwidocznic, ale tetno... Tego nie jestem pewna. Normalnie by juz bylo, ale przy Twoich cyklach, ciaza jest ciut mlodsza.
 
Ostatnia edycja:
Wedlug miesiaczki, ale Ty masz dlugie cykle... Nie jestem pewna... Zarodek powinien sie juz uwidocznic, ale tetno... Tego nie jestem pewna. Normalnie by juz bylo, ale przy Twoich cyklach, ciaza jest ciut mlodsza.
Mam nadzieję, że okaże się że to przez dłuższe cykle nie widać... Ale pozostaje czekać...Nic nie można zrobić...Ale jak teraz nie będzie widać to i tak jeszcze za tydzień pójdę na usg, chociaż nikłe szanse, żeby się pokazał dzidziuś...Zaczynam się bać tego wtorkowego usg :(
 
Dzisiejszy wynik bety 24803
Nie wiem czy dużo wzrosło? 12 dni temu miałam 9257...
Boję się jutrzejszego dnia ;(
 
hej od poczatku czytam twoj watek nie odzywam sie bo nie mialam takiego problemu i nie wiem jak pomoc ale caly czas trzymam kciuki i czekam az napiszesz ze wszystko ok postanowilam sie odezwac bo znalazlam takie cos nie wiem czy ci pomoze
Kolejne tygodnie ------------Poziom beta-HCG ( mIU/ml )
licząc od ostatniej
miesiączki

3---------------------------------- 3-50

4--------------------------------- 3 - 426

5--------------------------------- 19 - 7.340

6--------------------------------- 1.080 - 56.500

7-8------------------------------ 7.650 - 229.000

9-12---------------------------- 25.700 - 288.000

13-16-------------------------- 13.300 - 254.000

17-24-------------------------- 4.060 - 165.400
25-40-------------------------- 3.640 - 117.000
wynikbety2gh4.jpg
 
Ostatnia edycja:
hej od poczatku czytam twoj watek nie odzywam sie bo nie mialam takiego problemu i nie wiem jak pomoc ale caly czas trzymam kciuki i czekam az napiszesz ze wszystko ok postanowilam sie odezwac bo znalazlam takie cos nie wiem czy ci pomoze
Kolejne tygodnie ------------Poziom beta-HCG ( mIU/ml )
licząc od ostatniej
miesiączki

3---------------------------------- 3-50

4--------------------------------- 3 - 426

5--------------------------------- 19 - 7.340

6--------------------------------- 1.080 - 56.500

7-8------------------------------ 7.650 - 229.000

9-12---------------------------- 25.700 - 288.000

13-16-------------------------- 13.300 - 254.000

17-24-------------------------- 4.060 - 165.400
25-40-------------------------- 3.640 - 117.000
Zobacz załącznik 530799
Dzięki za pomoc :) Według tych norm jakie znalazłaś to niby w normie. Według tych, które mam przy wynikach z laboratorium to trochę poniżej tygodnia, w którym teoretycznie jestem, ale to może przez to, że później mam owulacje... Trzymajcie kciuki... Na usg idziemy na 15.30...
 
reklama
Dzięki za pomoc :) Według tych norm jakie znalazłaś to niby w normie. Według tych, które mam przy wynikach z laboratorium to trochę poniżej tygodnia, w którym teoretycznie jestem, ale to może przez to, że później mam owulacje... Trzymajcie kciuki... Na usg idziemy na 15.30...
no tyle ci moge napisac ze ja mam cykle bardzo nieregularne czasem co 2 miesiace i pierwsze jak i teraz dziecko jest mniejsze o jakies 2 tygodnie teraz mam termin na 5 a po usg lekarz powiedzial ze 18 i jak bylam u niego to serce nie bilo a w 1 ciazy to juz w ogole powiedzial ze to za wczesnie nic nie widzi ze cos sie tam marszczy nie powiem ci co dokladnie sie marszczylo :).a pozniej juz bylo ok :) trzymam kciuki
 
Ostatnia edycja:
Do góry