reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania i odpowiedzi

Wika mi włosy lecą garściami :-( i mimo, że związane, to wszędzie ich pełno :-(

Dziewczyny, czy któraś z Was rehabilituje dziecko? My właśnie wróciłyśmy od neurologa i czeka nas Vojta :-( Już się boję tego krzyku :baffled:
 
reklama
No właśnie mamy za silne napięcie mięśniowe szczególnie w rączkach :-( Poza tym mamy asymetrię ciała i trzeba to korygować. Miałam nadzieję, że małą nadgoni, ale niestety się nie cofa i musimy ćwiczyć. Mam nadzieję, że rehabilitacja będzie skuteczna i szybko dogoni rówieśników, bo o ile pięknie gada i śmieje się itp to dźwiganie główki u nas w powijakach jeszcze w porównaniu np z tym co widać i Igusi Nadalki
 
Mea, dacie radę:tak: Dobrze, ze tak szybko zostało to zdiagnozowane to Mała szybko nadgoni:tak: trzymam &&& za skuteczną rehabilitację:tak:
 
Dzięki Wika :-) Mam nadzieję, że nie będzie to takie straszne jak można poczytać na forach. Ja mam generalnie spokojne dziecko i jak pomyślę, że ma wyć 4 razy dziennie to nie wiem jak to zniosę. Najważniejsze, żeby były rezultaty:-) Za tydzień pierwsze zajęcia i się okaże jak Jagunia to toleruje.
 
reklama
Mea ja pierworodnego rehabilitowalam metoda dr Vojty, ćwiczenia trwały rok, ale były skuteczne, Już nie pamietam,ale my chyba ćwiczylismy 3xdziennie. Także nie martw się Vojta przynosi najlepsze rezultaty w pierwszym roku życia dziecka, dobrze że zostało to zauważone wcześnie
 
Do góry