reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania i odpowiedzi

reklama
Ja też Dentinox. Raz pomógł.

Przepajam jak jej się chce. Czasem zero, czasem 50. Przeważnie zero. nic na siłę

Kurka ja kupiłam kombinezon 74 (za namową męża) i jest OGROMNY!! Chciałam wymienić na 68 , ale mały mi sie wydawał. Mała teraz nosi na 68 ale to jednak w kombinezon kiedy się wkłada? pewnie jakoś grudzień nie
 
Dziewczyny chyba ida nam ząbki polećcie proszę dobry żel, bo mała strasznie płacze i wyczułam zgrubienie na dziąśle...

my dla Nadii mamy Calgel i jak na razie jest oki, marudzi ale to pewno wszystko się na to złożyło: szczepienie, ząbek i skok :)

joasiah też tak sądzę, że to nie korzystne dla nich że dopiero od 68 no ale cóż zrobić
jedna seria dla niemowlaków (już się śmiałam, że wszystkie kościańskie dzieciaki w jednym ciuchu będą chodzić hihih)
ja zamówiłam małej kombinezon przejściowy taki welurowy i śpiworek w poniedziałek mam do odbioru w sklepie :)
 
dziewczyny, czy na na poduszce klinie można kłaśc dzieci na brzuchu do spania? Nie chodzi mi o to że sie udusi, ale o to że jest wyżej i czy to zdrowe dla kręgosłupa? Mea tak o Tobie pomyslalam i o innych dziewczynach ktore jezdżą na rehabilitacje spytałybyście przy okazji rehabilitanta co o tym sadzi?
 
Jelsa moja rehabilitantka powiedziała, że lepiej na płasko, bo tak jest niefizjologicznie i bezpieczniej bez klina. Trudno jej było sobie wyobrazić jak to wygląda, a ja nie bardzo umiałam wytłumaczyć więc nie wiem czy odpowiedź Cię satysfakcjonuje ;-)
 
my dla Nadii mamy Calgel i jak na razie jest oki, marudzi ale to pewno wszystko się na to złożyło: szczepienie, ząbek i skok :)

joasiah też tak sądzę, że to nie korzystne dla nich że dopiero od 68 no ale cóż zrobić
jedna seria dla niemowlaków (już się śmiałam, że wszystkie kościańskie dzieciaki w jednym ciuchu będą chodzić hihih)
ja zamówiłam małej kombinezon przejściowy taki welurowy i śpiworek w poniedziałek mam do odbioru w sklepie :)

macie już ząbka :szok:??
 
Ola ja mam dr. brown więc nie wiem.

Właśnie miałam was pytać. Czy te antykolkowe butelki używacie do końca? I czy używacie smoczków zgodnie z ich przeznaczeniem. tzn jak jest level 2 do 6 mca to tak robicie?
 
reklama
Ola, ja używam butelek AVENT, żadnych "dzyndzelków" u mnie nie ma, więc nie za bardzo wiem, o co chodzi.. Może wygoogluj zdjęcie "avent teat" i zobacz czy Twój smoczek wygląda tak jak tamte, bo rozumiem, że jakiś kawałek sylikonu odstaje, tak..?
Jeśli chodzi o rozmiary smoczków, to my nadal na 2, z 3 za szybko Niuni leci i zamist do buźki, to po brodzie:-)
Ania-aneczka, ja też kupiłam kombinezon rozm.74:-) jeszcze nie przyszedł, ale Lidka już w ciuszkach 68 śmiga, więc mam nadzieję, że zimę w nim przechodzi. Z pewnością nie przejeździ jej natomiast w gondoli, bo już jej powoli miejsca zaczyna brakować.. Czy też tak macie? i jak spacerówkę "wyposażyć" na zimowy spacer? kocyk pod spód, czy śpiworek specjalny wózkowy wystarczy (nie mam jeszcze i nie wiem, czy kupować..)?
 
Do góry