reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania i odpowiedzi

Nadalka my byłysmy 2 razy, pierwszy raz w 6 tyg i później na kontroli po kolejnych 6, tylko, że Weronika na pierwszej wizycie miała I A i I B, na kontroli już były oba IA i lekarz już nie kazał przychodzić.
 
reklama
nadalka ja tez byłam w 6 tyg i kazał przyjsc za 2 miesiace ale poszłam do innego lekarza i dopiero on mnie oswiecil ze mała miała lekka dysplazje stawów biodrowych, nie wymagało to zadnej rehabilitacji ani pieluchowania ale chcieli kontrolowac i tez mam ostatnia usg w 6 miesiacu. moze tez u ciebie tak bylo a poprostu ci konowal nie powiedzial
 
nie mam pojęcia, on tylko za każdym razem mówił że jest ok. nie kazał pieluchować ni nic. tzn na pierwszym mówił ze można pieluchować "na zaś" ale na drugim było ok i już nic o pieluchowaniu nie mówił.
 
My mieliśmy w 6 tygodniu, potem po piątym miesiącu to na nfz. Druga wizyta już bez usg. Ale pojechaliśmy prywatnie i następna wizyta jak skończy roczek i jednocześnie będzie w stanie przejść 20 metrów. Nikt nam nie kazał jeździć co 3 miesiące:szok:
 
My mieliśmy w 6 tygodniu, potem po piątym miesiącu to na nfz. Druga wizyta już bez usg. Ale pojechaliśmy prywatnie i następna wizyta jak skończy roczek i jednocześnie będzie w stanie przejść 20 metrów. Nikt nam nie kazał jeździć co 3 miesiące:szok:
to może i ja tak zrobię?
bo to ku. bez sensu jeździć do 6mc :/ skoro dobrze?

justyna ja mam z tych Kubek niekapek Canpol z uchwytem i silikonowym ustnikiem 320 ml - sklep dla dzieci – 2o2.pl
 
nadalka u nas było ok.
podobnie jak niektóre z Was byłyśmy w 6 tyg. póżniej po 2 miesiacach kontrol i juz nic nie trzeba, tak nam powiedział, że wsio jest ok, więc nie trzeba już kontrolować:)
 
reklama
Do góry