• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

RELACJE PO USG

reklama
reklama
Witam Mamuski!
Teraz ja sie musze pochwalic...mianowicie mialam pierwsze USG co za przezycie szok! nie moglam sie napatrzec i plakalam i sie smialam.Musze powiedziec ze mam bardzo ruchliwe dzieciatko:) hihihi Prawdopodobnie bedzie to chlopczyk na 80%.
Jedno co mi sie nie spodobalo to tylko to ze ta pani tak szybko jezdzila tym sprzetem a ja nie moglam sie napatrzec i ze za zdjecie USG musialam zaplacic a chyba w Polsce tak nie ma eh niestety w Anglii placi sie i za parking i na zdjecie USG na dodatek jedno zdjecie ::)
Pozdrawiam
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry