reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

RELACJE PO USG

Ponaglona przez Magonie (dziekuje za pamiec :-*) pisze, co wczoraj zobaczylismy z dwoma bardzo milymi panami ginami :-)
Malenka biala kropeczka jest na swoim miejscu :-), ale jest jednak tak, jak ja liczylam.... to dopiero sam poczatek (koncowka trzeciego tygodnia) i moze byc roznie (powiedzieli mi, zebym sie jeszcze za bardzo nie emocjonowala, tym bardziej, ze nie ma w tym miejscu jeszcze wzmozonego ukrwienia)...
Ta gula z prawej strony to jakas cysta ;-(
No i gdyby nie ten malenki bialy punkcik, to....
Podobno cysta w fazie zapadania sie daje czasem mylnie pozytywny wynik testow.
Mam nastepna wizyte 7.VII
Musi byc dobrze, bo siodemka zawsze przynosila mi szczescie.
A na razie nadal mam brac duphaston, tylko w wekszej dawce, folik, materne, nie palic (truuuuuudna sprawa ;-( ) , raczej nie wspolzyc i dbac o siebie.
A co z tego wszystkiego bedzie, to zobaczymy
Aaaaaa i pewnie wnet (jak tylko powstana, a u mnie bedzie ok.), przeniose sie na marcóweczki
I gratuluje Wam serduch..... mam nadzieje, ze wkrotce tez zobacze
 
reklama
Dziewczynki zanim się obejrzymy a już będziemy na finiszu ;D ;D Czas zleci szybciutko u mnie był dopiero niedawni 4 tydzień a tu już 7. Także nawet się nie spostrzeżemy jak będziemy opisywały nasze porody ;D ;D ;D
 
Dzięki Dziewczyny za slowa otuchy i dobre rady, już jutro idę do "nowego" gina :) mam nadzieję, że równa to się z szybkim wykonaniem usg :) jutro napiszę co i jak. Pozdrowionka ;D
 
Monia79 mój gin dał mi skierowanie na USG ale państwowo to mam termin na 25 lipca ;D a jak byłam u niego to powiedział, żebym przyszła za 2 tyg, z wynikami i USG :D :D no więc tak czy siak zmuszona byłam zrobić je prywatnie. Niestety jak widać nasza służba zdrowia jeszcze ne dorosła do praktyki dziś skierowanie jutro pojutrze badanie ;D ;D

Tak więc słonko, musisz się przygotować na to, że wydasz pieniążki na 1 USG, w ,oim przypadku było to 70 zł. Ale czego się nie robi dla dzidzi ;D
 
No właśnie czego nie robi się dla dzidzi Rybko, więc niech koszt będzie taki jaki ma być a badanie i tak zrobię, jejku już się nie mogę doczekać :) Pozdrowionka ;D
 
Monia79 wierzę ci, że się nie możesz doczekać, ja też tak miałam ale jak już zobaczysz maleństwo to skrzydła ci urosną zobaczysz.

Ja od wczoraj uznałam, że w końcu zaczynam zachowywać się jak mamusia. Stwierdziłam, że koniec w ustępstwach innym ludziom moim kosztem, teraz dla mnie najważniejsze jest moje maleństwo i ja i inni są na dalszym planie i będę dbała o swoje interesy a nie jak dotychczas była osobą bardzo kompromisową ;D ;D i wiecznie ustępowałam - o nie skończyło się ;D ;D ;D
 
Acha, no i w końcu nie napisałam, że byłam dzisiaj u ginki, jestem bardzo ale to bardzo zadowolona a na usg idziemy z mężem 12 lipca. Chciała mnie zapisać na 4 lipca ale powiedzialam, że poproszę na 12 lipca bo 10 mąż wraca i chcemy być razem. Jejku, to już tak niedługo a z drugiej stroy jeszcze 2 tyg. Pozdrowionka ;D
 
No widzisz Monia79 połowa sukcesu to dobry lekarz ;D A cha czekam z niecierpliwością na relację z wizyty u gina, na pewno szybko ten czas do 12-tego zleci ;) ;)
 
reklama
Do góry