reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Relacje z wizyt majówek.

reklama
KyRaA ja miałam wizytę w tym tygodniu i okazało się, że będzie dziewczynka. Ale nie mam żadnego zdjęcia. Wzięłam nawet pendrive ze sobą, ale żadnej ładnej pozy nie było no kompletnie nic. Także tym razem ani zdjęcia ani filmiku. Z l wizyty m-c temu dodałam fotkę, bo fajnie z rączką wyszła. Wtedy nie wiedzieliśmy jeszcze czy on czy ona :-)
 
Cześć dziewczyny wczoraj byłam na wizycie u swojej gin to 16 Tc powiedziała że będzie synek niestety też nie mam żadnego zdjęcia :( wszystko jest w porządku. Byłam u niej w 9 Tc i od tamtego czasu moja waga się nie zmieniła :) oczywiście między czasie byłam na usg badaniu genetycznym ale wstawiam już wam wcześniej zdjęcia :) pozdrawiam i trzymam za Was kciuki żeby i u Was były same dobre nowinki :) kolejna wizyta 3 stycznia :)
 
Też mam kolejną wizytę 3 stycznia, wtedy mamy USG 3d :-). A potem 8. stycznia już normalna wizyta u lekarza prowadzącego. Płci jeszcze nie znamy, na ostatniej wizycie na przełomie listopada i grudnia im bardziej lekarka chciała podpatrzeć na usg, tym bardziej dzidziuś się zwijał w kłębek, jakby czuł, że coś się dzieje i się chował, biedne takie przestraszone maleństwo ;).
 
@Franka84 - tak, obecnie Holandia, ale poród planuję w Polsce, bo oboje rodzice na emeryturach, to zawsze jakaś pomoc ;) Chociaż to chyba jedyny argument, bo tutejsze porodówki wyglądają zachęcająco <3
 
reklama
U nas dziewczyny badanie polowkowe 19.01 natomiast wczoraj byłam na wizycie u gin i powiedziała że niestety pojawiła się u nas anemia :( narazie zmiana diety a zobaczymy za 5 tyg czy są rezultaty. Oby się obyło bez leków :/
 
Do góry