reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

Dziewczyną z małymi sutkami polecam Medela - osłona formująca piersi, dla mnie karmienie piersią było masakrą Natalia nie mogła złapać sutka i normalnie je zmasakrowała, krew lała się strumieniami i musiałam przestać karmić, kremy niestety nie pomagały a wkładki laktacyjne tylko się przyklejały. Muszli używam już teraz i naprawdę widać różnicę w wielkości sutków, póżniej po porodzie będę je stosowała zamiast wkładek laktacyjnych.
[h=1][/h]
 
reklama
Sosnowiczanka moja mama kupiła w prezencie dwa takie ręczniki dla dzidziusia. Jeden mniejszy a drugi większy (chyba nie zauważyła) i ten większy jest jak na Olge a nie niemowlaka ale zawsze większy może być. Co do jakości to w dotyku są super ale nie wiem jak po praniu się będą zachowywać bo jeszcze nie prałam. Dla Olgi miałam takie zwykłe z biedronki z kapturem i były okropne, szorstkie strasznie i dawałam zawsze na nie pieluchę flanelową.
Spr sobie ceny na smyk.com bo cena porównywalna a wysyłka gratis do punktu:)
 
Kasia – piękne zakupy dla młodego ;)
Mamuśka – super ciuszki ;) podoba mi się, że nie wszystko jest do bólu różowe, a jeansowa kiecka wymiata! No i synuś nie jest poszkodowany ;D
Malinka – też kupiłam fotelik maxi cosi pebble, jest świetny, super że dodają takie specjalne wkłady dla noworodka, żeby nie „latał” po foteliku J sąsiadka ma rico nano, też się nad nim zastanawiałam ale w najbliższej okolicy nikt nie współpracuje z tą firmą, więc się zdecydowałam na inny. Ona jest bardzo zadowolona z tego wózeczka, z resztą prezentuje się elegancko J
Sosnowiczanka – ja też kupię taką podusię. Położna bardzo zachwalała i do wózka i do łóżeczka. Nawet dla noworodka do wózka mówiła, że można ją włożyć, bo nie zawsze człowiek się zorientuje że dziecku się ulało. Ręcznik z kapturkiem, jak najbardziej – już mam na stanie, bo wszystkie mamy je chwalą.
Monisia – moja położna zamiast wkładek laktacyjnych poleca aby wkładać do staniczka kapturki na sutki, bo się nie przyklejają właśnie.
 
Monia zerkne sobie te kapturki/ oslonki bo ja mialam wlasnie na poczatku karmienia taki problem, wiec poczatkowo karmilam przez nakladki(mialam mam) i tez mi troce powyciagalt, poten Mlody sie ogarnal;)

Mamma mila noo dla mnie jesnsowa tez jest nr 1 i te spodnie bezowe w trojkaciki ( tyle ze to az na 74;D)
A tez nie jetem fankola pstrokatego rozu, wiec jak kupuje to stram sie jakies stonowane kolory, no ale tak czy siak gdzies tam sie przewija...
A swoja droga to jeszcze piekna kiecke ylwylicytoaalam za 20 zl z zary;););)
Moj maz juz watpi we mnie hehe

A maxi cosi pebble fajnyyy jest! My mamy city ( starszy model) ale po Antosiu zostal, wiec bedzie i Mloda jezdzic;)
W ogole lubie ich foteliki, teraz mamy maxi cosi tobi i tez spoko jest

Sosnowiczanka super te reczniki

Ciasteczko a jaki rozmiar masz dla Olgi? i daj znać jak po praniu... :)
 
Ostatnia edycja:
Wczoraj mąż mi przytachał coś takiego Tiny Love Leżaczek Bujaczek Łóżeczko 3w1 3 KOLORY (5119138735) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Byłam zła i wzruszona jednocześnie, jeszcze nic nie mam dla małej i nic nie kupuję bo generalnie leżę już od jakiegoś czasu i poleże jeszcze co najmniej do 35tg. Ale jak się przyjrzałam dokładnie to naprawdę świetna rzecz (Natalia oczywiście od razu zabrała dla swoich lalek) i uniwersalna. Trochę Wam zazdroszczę już tych wszystkich rzeczy dla maleństw.
 
monisia super jest ten leżaczek! My dostaliśmy w końcy inny przy starszaku, wiec i Młoda go wykorzysta, ale oglądałam ten i najbardziej podobało mi się w nim, że jest możliwość rozłożenia go właśnie na płasko!
A zawsze możesz pozamawiac przez neta :tak: Ja ost przekopuję allegro i olx:)
 
No fajny jest ale ja mam jeszcze po mlodej Fisher price, wiec nowego nie bede kupować i mate jeszcze powinnam mieć gdzieś :-)
a właśnie lybily wasze dzieci lezec na matach?
 
Monisiap5 swietny jest :-)

Kasia mój nie lubił .. ale on z pozycji leżącej szybko przeszedł do pozycji na brzuszku :-D
 
reklama
Monisia a na jakiej zasadzie działają te osłonki, kiedy się je zakłada, podczas karmienia czy wcześniej i na karmienie zdejmuje. Ja przez krótkie brodawki miałam duże problemy z karmieniem i teraz wolałabym się wcześniej przygotować i jakoś temu zaradzić.
Kasia mój mały też na macie sporadycznie leżał, on uważał tylko ręce i to w pozycji pionowej, a jak miał 6,5 m zaczął raczkować i stał się mobilny, i tak miał do 14 m.
Ja dzisiaj poszalałam w lumpie, niestety tatuś pożyczył aparat tak więc zdjęć z łupów nie wkleję, a co do wyprawki to roz. 0-3m mam już kompletny, zostały tylko czapeczki, ale je zamówię na necie, teraz kompletuję pozostałe :-D
 
Do góry