mademoiselle
Fanka BB :)
Mary - piękne jaskółki i parasolka ;-)
Zizi - dieta, nic przyjemnego, zwłaszcza w ciąży, ale jak trzeba, to trzeba, nadzieja w tym, że norma nie dużo przekroczona i dzięki diecie szybko poziom cukru zostanie wyrównany i może czekoladkę będziesz mogła łyknąć od czasu do czasu
rurecka - no wiesz Ty co?! Jestem zbulwersowana, że na Calineczkę niczego nie było :/
Zizi - dieta, nic przyjemnego, zwłaszcza w ciąży, ale jak trzeba, to trzeba, nadzieja w tym, że norma nie dużo przekroczona i dzięki diecie szybko poziom cukru zostanie wyrównany i może czekoladkę będziesz mogła łyknąć od czasu do czasu

rurecka - no wiesz Ty co?! Jestem zbulwersowana, że na Calineczkę niczego nie było :/
Ostatnia edycja:





