• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Ewcia to moja mała by się z misiami dogadała;))) ona kocha paluszki;)))

oki, dziś był gorszy dzień, mam nadzieję,że się nie powtórzy, mykam, kolorowych kobietki!!!
 
Rureczko, nad morzem mnie jeszcze nie było haha
najbliżej wrocław;-) a Opole, to jak jeździliśmy do K. rodziny...

Paulina, no dogadałaby się:-D one tak ładnie proszą łapką:-D zaraz może znajdę foto:-p:-D dobrej nocy:tak:


ten, to nawet się na tyku bujał, żeby dostać paluszka:-D
 
Ostatnia edycja:
WIOLA :*:*:*:*
Wzruszyłam się jak nie made
:zawstydzona/y: Dziękuję za te cukiereczki :-) Proszę wycałować piękności od stópeczek po główeczki :-D:-D:-D))))


LILU - spokojności sennych życzę :))


Najpiękniejsze ZOO jest w Roterdamie :) Coś pięknego.... żadnych krat!

 
Ostatnia edycja:
No tak, one siem już żegnajom, a ja dopiero przyszłam...:eek:
Wszystkiemu winna ta praca, mogę chyba piątkę Moni przybić..
Ale przynajmniej doczytałam ten dzisiejszy słowotok koleżanek, a nawet załapałam się na foteczki Oli, Frania i Iwonki :-)
 
Rureczko, może, kiedyś;-) kto wie:-)

Wiolka, śliczne dzieci:tak:

Made,
pewnie masz rację, ale ja się tylko odniosłam do tych dwóch w których byłam hehe ale rzuciłam teraz w wujka google okiem i musze przyznać, że kociaki mają słoooodkieeee :)))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry