• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Wiolu - piękne dzieciaczki, a Franuś jakiego dziuba zrobił :)
Dobrej nocy tym co do spania i dobry wieczór właśnie przybyłym
Pasibrzuch w końcu zasnął więc szybka kolacyjka i też trzeba udać się zregenerować siły

_images_DSC_91110.jpgOt niedawna wizyta u sfinksa :-D
 
reklama
Ajas - oj, ja lubię wykrakać :-D))) Nawet schabowego wykrakałam w niedzielę w szpitalu hehe :-) I nikt mi nie chciał uwierzyć, a jednak...! :-p


Emyly - ale egzotyka :szok: lew się nie umywa :-) Cudne foto! Igorek jaki fajniutki, i mamusia super!!!
 
Ostatnia edycja:
I Igorki z mamusią, i sfinksy... od laptopa nie odejdę chyba... :happy:
Made, mam nadzieję, że Twoja kryształowa kula jest niezawodna:-)
Emyly, za rogiem czy nie, pomarzyć dobra rzecz..:tak::tak:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry