• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
rurka:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
my dostalismy
-ulotki
-2 male butelki wody
-sudokrem maly 1szt
-lovela plyn do prania szaszetka 1 szt
-herbatka koperkowa szaszetka 1 szt
-oilatum do kompieli szaszetka 1 szt
-oilatum krem szaszetka 1 szt
- pampers 1 szt
- gazeta dzidzius z grudnia 2011
 
Ostatnia edycja:
reklama
HAHAHA to i u mnie by prawie tak było :-p Mój Szanowany może ze 15cm nade kuotem góruje... a może nie :-D

WIOLU to u Was te same paczki dawali :-p

MADE no piękne som, bez dwóch zdań, można PACZEĆ I PACZEĆ :eek: Masz coś jeszcze...?


Aaa ale nie skończyłam na dziś marudzenia :-p Te ostatnie reklamy z Tysonem BLACK mnie zniesmaczają tak dalece... NO TAK DALECE, że.... no musicie mi uwierzyć, że naprawdę bardzo dalece, bo aż nie potrafię tego określić :eek::eek::eek:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry