• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Kryzys zażegnany :-p

Kocurku Ty to masz dobrze z tym synem!!!! Mój Maciuś to tylko mini mini ze mną ogląda...:eek: Chociaż dopytuje też czemu już nie oglądamy NA DOBRE I NA ZŁE. Gdzie ten film o doktorach?

Made łzy mogą cieknąć! Byle nie co inne! :-p
 
Witam wieczorkiem:-)


mój kurczaczek już śpiocha, ja wykąpana, także luuuzzz:-p


Made, fajne butki:tak:
Rureczko, nie Tyś jedyna z większa stopą:sorry::-p bo u mnie 40:-p
a Zuzia śliczniusia w paseczki była- widziałam, widziałam:tak:


i nie wiem co jeszcze
 
KUOTEK - a wiesz, że made nigdy tego nie łoglądała? :szok:


A wiecie....czynastego byłam operowana, a czternastego przyszła do mnie ta małpa w czerwonym :oo2: jeden dzień i bym wyleciała z planu zabiegowego...ufff :)))
 
Lili, a nie?:sorry:
właśnie na dobre i na złe:-p
czekam z niecierpliwością na wrzesień:-D:-D

Made, ale miałaś fart:tak:

wiem co miałam napisać, Wiola, Rurecko, mój Mały jak miał 3 msc, to miał stopkę 9 cm:-p a teraz jak na chłopca, to ma malusią, bo 20:-) ale mnie to cieszy, bo nie będzie miał nie wiadomo jak dużej płetwy:laugh2:
 
reklama
Łoj, jestem na chwilkę... Ale mąż robotę ma i nie wiem, czy za moment nie zabierze mi laptopa...

Corazon, no i dobrze :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry