• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
RURECKO przybij... eee stópkę!! :-D:-D Kuot się waha 38/39 :-p

MADE łone się nawet kuotowi podobają :eek: a kuot bardzo nie lubi szczudeł wszelakich - jest to prawda ogólnie znana światu hehe

POCZKU ja coś więcej mam do tych proszkowych dam, niż wyciąganie wyprasowanego prania :eek: One są stylizowane na tak straszliwie plaskate umysłowo, że nie wyrabiam po prostu ..... :eek:
Muszę się na kimś dziś wyżyć :baffled:
 
reklama
Dostaliśmy przy wyjściu ze szpitala pieluchy mega pake bella happy 2 i były tak za duże, że czekałam aż Zuzia do nich urośnie. Dzisiaj je wyjmuje i ledwo dopięłam :crazy::-)
 
POCZKU ja coś więcej mam do tych proszkowych dam, niż wyciąganie wyprasowanego prania :eek: One są stylizowane na tak straszliwie plaskate umysłowo, że nie wyrabiam po prostu ..... :eek:
Muszę się na kimś dziś wyżyć :baffled:

wiem o co Ci chodzi.. jakby cale ich zycie obracalo sie wokół proszkow, plynow i podłóg. a odkrycie vanisha zmienilo cale ich zycie :)
 
reklama
A my dostaliśmy:
*bella happy
*pampersy takie białe chyba ze 25 sztuk
*sudokrem mały 5 sztuk
*bepanthen w tubce mały 5 sztuk
*oliwkę bambino dużą i dwie małe
*butelkę lovi
*3 smoczki avent
*emulsję do kąpieli emolium dużą
*witaminę d na 3 miesiące
*mleko bebilon zapas na 3 tyg
:eek::eek::eek:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry