• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
RURECKA nie musi wydłużać :-p:-) Łona ma jak łania :)))))
Nie no....ja tak tylko, jak ja bym to widziała :sorry: żadnego sprostowania, tak sobie wyobraziłam RURECKĘ i jakoś mi tak te cieliste siem nie widzom....
 
Wiolu ja ją szyję u pani krawcowej:-)
Butków będę szukać, kuszą mnie kobaltowe:zawstydzona/y: jak znajdę to pokażę!

Zuza mnie wykończy. Zasnęła na cycu, włożyłam ją do łóżka, poszłam robic jajecznice, posmarowałam już chlebek, przychodzę z talerzem a tam co? ŁONA NIE ŚPI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
hehe :-D))))) oj KUOTEK, KUOTEK :rofl2:


KUOTEK - ja sobie jom zakodowała jakiś czas temu jak się łodważyła raz tu pokazać oblicze swoje :-p Od dziewczynki po kobietkę :-D)))
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry