reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
echhh ja kolejny dzień źle się czuję :( znów jutro nie idę na uczelnię, będę leżeć w łóżeczku...
Dobrej nocki życzę :)
 
reklama
Witam was i nowe staraczki wieczorowa pora:-D
Troszke mnie nie bylo i widze ze troche do nadrabiania mialam:-D:tak:.U mnie narazie jakos leci.Wczoraj mialam egzamin z angielskiego i powiem wam ze byl bardzo latwy:szok:Niestety wyniki dowiem sie moze dopiero za 3 miesiace jak dojdzie do mnie certyfikat:-(Teraz pomalu szykuje sie na swieta i planuje co trzeba zrobic.Najgorsze te porzadki jak pomysle to juz mam lenia:zawstydzona/y:W poniedzialek mialam usg w zwiazku z moim poronienien i niestety nadal cos pozostalo.W przyszly czwartek ma kolejne usg i jezeli nadal cos bedzie to czeka mnie zabieg:no:Nawet nie chce o tym myslec:no:

ciciunia-Napisze ci ze ja na wlasnym weselu wybawilam sie super:tak:Co prawda nic nie pilam bo bylam w 5 miesiacu ciazy ale nie narzekam:-pZabawa byla super ale sadze ze to jest nastawienie pary i gosci:tak:Najlepiej jednak wspominam poprawiny na ktorych nie odpuscilam ani jednego tanca:-D

lovely-Wracaj szybko do zdrowka:tak:

Anka yoggga-Przykro mi z powodu choroby.Ja takze bardzo pragne rodzenstwa dla Dominika.Juz bylam prawie 12 tyg w ciazy niestety zakonczylo sie zbyt szybko i bolesnie dla mnie.Widocznie nie byl to jeszcze ten czas.Mam nadzieje ze wyniki beda pozytywne i dostaniesz zielone swiatelko.Ja niestety chyba wszystkiego sie dowiem dopiero jak bede w Polsce bo tutaj jest tragedia z ta sluzba zdrowia:wściekła/y:Na szczescie juz w przyszlym miesiacu odwiedze rodzinke:-D:tak:
 
Witam serdecznie,
jestem tegoroczna kwietniowa mamusia i juz myslimy o kolejnym malenstwie:tak: Ze wzgledu na to iz mialam cc musimy troszke odczekac...
Pierwsze malenstwo pojawilo sie z pierwszego cyklu staran, i az sie boje, ze drugie bedzie bardziej wyczekiwane. Coreczka moja to istny aniolek (jak na razie heheh), a podobno drugie jest przeciwienstwem, no zobaczymy :shocked2:
Chcemy by roznica miedzy dziecmy byla 2-2,5 roku, i mamy cicha nadzieje ze sie uda, bo boimy sie mowic glosno, by nie zapeszac... Jak nie stanie nic na przeszkodzie nasze starania zaczniemy w wakacje 2010.
Ja nie pracuje, jestem na urlopie wychowawczym, calkowicie oddana malenstwu :happy: i chcialabym na wychowawczym jeszcze zabrzuchacic... a jak bedzie, to sie okaze...
Fajnie ze powstal ten watek :-)
 
Inke fajnie że jesteś:)jest już nas co raz więcej i oczywiście zapraszamy do pisania.Podziwiam za odwagę Inke bo nie dawno miałaś cc już myślicie o kolejnym maleństwie:)Ja przez 2 lata po porodzie nie chciałam myśleć o kolejnym bobasie lecz jak widać czas łagodzi rany i moje myślenie też się zmienia:)
 
lovely jakiś wirus Cię dopadł czy może..... hmm wiesz co mam na myśli ale chyba nie teraz co?
niestety to nie to co myślisz :( dopiero co mi sie @ skończył :(
a byłam u lekarza i to po prostu przeziębienie ostre :( mam antybiotyk nawet:-(

Kama83 - dzięki :*
I współczuję Ci bardzo tych przeżyć z poronieniem :-( przykro mi, że musisz przez to wszystko przechodzić :-(

Inke - witaj wśród nas :-) gratuluję ciąży :-) oby kolejna pojawiła sie tak szybko jak planujecie :tak:

Ja dziś już troszkę lepiej się czuję :happy::happy::happy:
wczoraj gadałam z moim facetem, bo znów chciałam go namówić żeby wcześniej pomyśleć o dzidzi, ale on nieugięty jest :-( ale chyba to dobrze, bo ktoś w naszym zwiążku musi myśleć rozsądnie :-p
 
Ja dziś już troszkę lepiej się czuję :happy::happy::happy:
wczoraj gadałam z moim facetem, bo znów chciałam go namówić żeby wcześniej pomyśleć o dzidzi, ale on nieugięty jest :-( ale chyba to dobrze, bo ktoś w naszym zwiążku musi myśleć rozsądnie :-p
lovely nic na siłę ale pamiętaj aby nie było także za późno,sami musicie uznać kiedy ten czas na pojawienie się nowego człowieczka ma nastąpić:)

my jedno maleństwo już mamy a drugie planujemy ale jeszcze nie teraz,na razie myślimy o staraniach,wstępny plan mamy i mam nadzieję że nam się szybko uda.Za was także trzy mam kciuki:)

Właśnie czekam na męża,zjemy późny obiadek i jedziemy na małe świąteczne zakupy:)
 
Ja jestem jeszcze młoda - mam 21 lat, więc za późno to jeszcze długo nie będzie :) dużo osób mówi, że za pół roku to za wcześnie, ale ja czuję że to jest to czego pragnę i że dam radę :)
 
reklama
lovely dziecko to gigantyczna odpowiedzialność i trzeba przede wszystkim do tego dojrzeć,kobiety bardziej czują to od mężczyzn i wiedzą szybciej że są już gotowe i wierzę że w Twoim przypadku tak właśnie jest:)

uciekam do męża:)miłego wieczorku!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry