reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam wszystkie nowe mamusie:tak:
Watek sie rozkreca a to oznacza ze jest nas coraz wiecej:-D

kroczek_-Bardzo ci wspolczuje.Bede trzymac kciuki szczegolnie za ciebie.Ja poronilam raz i wiem jakie to przezycie.Mam jednak nadzieje ze Bog wynagrodzi ci twoja krzywde i bedziesz szczesliwa mamusia:tak:

agnieszka.kk,Inke-Moj Dominik do tej pory budzi sie w nocy i juz mam tego dosyc.Prawie 3 lata ma i w ciagu tego czasu przespal mi moze dwie noce bez pobudek:wściekła/y:Juz nie wiem co robic:sorry::-(

Wpadne do was pozniej bo dzisiaj mamy w miare ladna pogode wiec spedzimy dzien na dworze:tak:Trzymajcie sie:tak:
 
reklama
Dziękuję dziewczynki za wszystkie ciepłe słowa. Ja też Wam życzę szczęśliwego zafasolkowania:-)
 
heh co do spania to Wam powiem,że Przemo pierwszą całą noc przespał jak miał 4,5 miesiąca i na tym się skończyło do mniej więcej dwóch lat:sorry:
do tej pory różnie bywa,ale generalnie sypia dobrze
a co do staranek to myślę o końcówce 2010 więc pewnie będę ostatnia:sorry:
 
Witam nowe przyszle mamusie

kroczek_k-wspolczuje, i jestem calym serduchem z Toba
PS piszesz ze zmienialas kilka razy lekarza, moja psiapsia 2razy poronila a teraz cieszy sie pol roczna corunia, leczyla sie w klinice w Lodzi, wiec jesli chcialabys jakis namiar daj znac.

Kama83-mam 2 ksiazki (jedna w pdf, a do drugiej linka) o zasypianiu malenstw, ale nie wiem czy sprawdza sie przy starszych pociechach. Jak chcesz napisz mi na prv wiadomosc z twoim mailem, to ci wysle.

A u mnie weekendowo, czyli dziadki w natarciu :) A ja odpoczywam sprzatajac, gotujac i piorac... A dzisiaj wielkie obrzarstwo ciastem. Buziaczki i milego wieczorku zycze
 
...ah róznie bywa z dziećmi,mój Alan całe noce przesypia od około roku,wszem zdarzą się noce przerywane snem ale to rzadko albo gdy jest chory lecz ogólnie nie narzekam.
Mały problem miałam z nim gdy uczył się spać sam w swoim nowym pokoju,to były jego początki lecz to trwało bardzo krótko jakieś 3 lub 4 dni a teraz dzięki Bogu noce są spokojne:)

jak mija wam wieczorek?ja lekko pocięłam się z M aszzzzzz czasami tak mnie drażni że szkoda gadać:wściekła/y:


lovely dziękuję za zaproszenie :-)
 
Dzien dobry:-)
wpadlam przywitac nowe mamusie:-)
zimnica za oknem...wrrrr...i fajnie bo śnieżek pada:-)
Corcia daje dzis czadu...rogi wyrosly i diablica sie stala :-(ehhhh:-(
Kroczek_k bardzo wspolczuje i trzymam kciuki oby tym razem bylo wszystko dobrze....bo innej opcji nie moze byc:tak::-)
 
Kama83 - jak tam po weekendzie? był wczoraj spacerek? ;-)

Inke - jak dla ciebie sprzątanie to odpoczynek to szok :szok: chyba że to ironia była;-) jedynie gotowanie mogę zrozumieć, bo to lubię:tak:

agnieszka.kk
- nie ma sprawy :-)
A z Twoim synkiem dobrze masz, ja jak będę miała dzieciaczka to się bardzo boję o to czy dam radę nad nim zapanować, chciałabym uczyć go spać osobno, no ale przekonamy się jak nadejdzie pora:-)

Joanna MK - a ja nie lubię śniegu :no: w ogóle zima mnie depresyjnie nastawia:-(
a co do rozrabiającej córci, to życzę, żeby to było jednorazowe i przez resztę dni była grzeczniutka jak aniołek ;-)
Ja zaraz będę siadała do nauki:confused2: nie mam ochoty zwłaszcza, że przed świętami natłok pracy no ale mus to mus:zawstydzona/y:

Słuchajcie! mam pytanko do mamuś - ile średnio miesięcznie wydajecie na dziecko? i ile wydawałyście przez 1 rok? co najwięcej pochłania pieniędzy?
 
Inke ja właśnie jestem z Radomska tak więc nie mam daleko do Łodzi. Chętnie bym wzięła od Ciebie namiary na tą klinikę w Łodzi i na jakiegoś sensownego lekarza. Mam porobionych sporo badań (niektóre już należy powtórzyć) ale co lekarz zlecone kolejne badania a jak wychodzą ok to rozkłada ręce i nie wie co dalej twierdząc, że tak musi być i już a dla mnie to nie jest wytłumaczenie. Tak więc będę wdzięczna za namiary.
 
Kama83 -
Słuchajcie! mam pytanko do mamuś - ile średnio miesięcznie wydajecie na dziecko? i ile wydawałyście przez 1 rok? co najwięcej pochłania pieniędzy?

...u mnie to trudno ocenić w skali roku,musiałabym na prawdę usiąść i policzyć w zł bo ja wydaje w funtach także przelicznik musiałabym włączyć:-)ale wydaje mi się że kwoty bywają różne bo to zależy od potrzeb np.gdy idzie zima trzeba kupić buty,kurtkę itd.także ciężko mi powiedzieć ile...

A tak poza tym to Witam dziewczyny:)
Co u was?
Jako mija dzionek?
Ja mam jeszcze 4 dni pracy i urlopik juupiii już nie mogę się doczekać:-)

miłego dnia kochane!
 
reklama
Witam was :tak:
lovely-Weekend minol nam bardzo spokonie.Maz wymyslij jakies nowe sciezki i lazlilismy przed 4 godziny:szok:.Do domu wrocilismy padnieci.Mnie takze ciezko powiedziec bo takze wszystko kupuje w funtach:-pPamietam jednak ze maz sie zalamywal jak widzila ze znowu pampersy trzeba kupic:sorry:Przygotuj sie wiec na to ze pampersow bedziesz bardzo duzo uzywac bo praktycznie u nas zmienialismy co chwile aby nie odparzyc mu pupki:sorry::tak:

agnieszka.kk
-Oby szybko minely ci te 4 dni:tak:Pamietam jak ja pracowalam to wyliczalam dni do urlopu,a najgorszy zawsze byl ostatni.Zawsze zle sie czulam i musilalam wczesniej do domu isc:-p

Inke-Dzieki za propozycje.Wiem jednak jaki jest z nim problem:sorry:Najczesciej budzi mi sie w nocy na picie.Wzielam sie jednak na sposob i zamiast w butelce podaje mu w kubku:-pDzieki temu troche mniej pije,ale mam nadzieje ze bedzie mial lenia po mamusi i nie bedzie mu sie chcialo wstawac:-p:sorry:

Joanna MK-Zazdroszcze ci tego sniegu:sorry:U nas tez zapowiadaja ale co z tego bedzie to zobaczymy.Podejrzewam jednak ze wieksza panika jak sniegu:-D

Anna25
-Jeszcze nie widomo czy bedziesz ostatnia ze starankami:-pNapewno pojawi sie jescze pelno dziewczyn.Nie wazne jednak czy pierwsza czy ostatnia,wazne abys byla zafasolkowana:-D

A ja dzisiaj ciag dalszy sprzatania:wściekła/y:Wczoraj pol dnia sprzatalam z malymi przerwami i skonczylam dopiero po 20:no: Dzisiaj zamierzam zabrac sie w koncu za szafy,ale ciezko bedzie z Dominikiem i Leonem:no:Mezus kolejny rok mysli na sam koniec czy aby do Polski na swieta nie jechac:zawstydzona/y:Zdecydowalam jednak ze zamiast wydac 1000 funtow na bilet wole odpuscic w tym roku i odlozyc na mieszkanie:sorry:W czwartek musze isc znowu na usg,mam tylko nadzieje ze wzystko bedzie w porzadku i nie bede potrzebowac zabiegu:sorry:
Wpadne do was pozniej jak tylko czas mi pozwoli;-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry